Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Narzeczona otworzyla dzialalnosc w ktorej chce dac mi udzialy, do tego potrzebny mi jest number rozliczeniowy ktorego niestety nie posiadam dlatego, zostalo niewiele czasu na preszeslanie dokumentow dlatego zalezy mi na jak najszybszym wyrobieniu tego numeru. Bylem w kilku agencjach i w jednej powiedziano mi ze numer otrzymam do 2-3 tygodni ale z tego co wyczytalem to graniczy to z cudem a w innej powiedzieli ze zmienilo sie prawo i tax id moge otrzymac tylko i wylacznie jesli sie rozliczylem. Mam kopie paszportu potwierdzona przez konsula. Jesli mi sie uda dopisac do biznesowego konta bez posiadania itin to bedzie to mysle tez moze to pomoc. Co jest mi tak naprawde potrzebne do otrzymania numeru rozliczenie, konto oprocentowane? Jak najszybciej moge otrzymac tax id?

- poprzez udanie sie do Certifying Acceptance Agent, chyba najdrozsza opcja ale wydaje mi sie najszybsza poniewaz dokumenty sa sprawdzane na miejscu

- poprzez polska agencje, okolo $130 i "rzekomo" 2-3 tygodnie czekania, nie wiem jak to robia i czy jest to mozliwe

- samemu, najtansze wyjscie

- poprzez bank, slyszalem od kilku osob ze przy otwieraniu konta bank wyrabial tax id, nie wiem czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...