Skocz do zawartości

Cofnięcie Z Granicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam kilka pytan apropo mojego wczorajszego cofnięcia z lotniska z USA.

To miala byc moja druga wizyta w USA .

Nie bede tutaj ubolewał nad swoja krzywda , bo tej decyzji nie da sie odwrocic , jednakze zostalem potraktowany w sposob urazajacy moja osobe. Ale nie o tym ten temat.

Nad wizą tam gdzie oficer imigracyjny wbija dlugosc wizy pojawila mi sie nowa pieczątka - brzmi ona tak.

application for admission withdraw < -- co to znaczy?

oraz druga sprawa , ktorej niestety w internecie nie mogę się zbytnio doszukac

Na wizie mam napisane VISA CANCELLED WITH PREJUDICE pursant to 22 CFR 41.122(h)(3)/(4) of the ina .

Co oznacza 22 CFR 41.122(h)(3)/(4) ?

I ostatnie pytanie , mogę ubiegac sie ponownie o wize turystyczna b2 ?

Dziekuje

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam kilka pytan apropo mojego wczorajszego cofnięcia z lotniska z USA.

To miala byc moja druga wizyta w USA .

Nie bede tutaj ubolewał nad swoja krzywda , bo tej decyzji nie da sie odwrocic , jednakze zostalem potraktowany w sposob urazajacy moja osobe. Ale nie o tym ten temat.

Nad wizą tam gdzie oficer imigracyjny wbija dlugosc wizy pojawila mi sie nowa pieczątka - brzmi ona tak.

application for admission withdraw < -- co to znaczy?

oraz druga sprawa , ktorej niestety w internecie nie mogę się zbytnio doszukac

Na wizie mam napisane VISA CANCELLED WITH PREJUDICE pursant to 22 CFR 41.122(h)(3)/(4) of the ina .

Co oznacza 22 CFR 41.122(h)(3)/(4) ?

I ostatnie pytanie , mogę ubiegac sie ponownie o wize turystyczna b2 ?

Dziekuje

Artur

Oznacza zdaje sie ze pozwolili Ci wycofac aplikacje o wjazd - czyli wlasnie "application for admission withdrawn".

Ubiegac sie o wize mozesz ale wielkiego sensu to nie ma. Pytanie z jakiego powodu Cie zawrocili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam kilka pytan apropo mojego wczorajszego cofnięcia z lotniska z USA.

To miala byc moja druga wizyta w USA .

Nie bede tutaj ubolewał nad swoja krzywda , bo tej decyzji nie da sie odwrocic , jednakze zostalem potraktowany w sposob urazajacy moja osobe. Ale nie o tym ten temat.

Za 1 razem ile byles czasu i ile zadeklarowales podczas rozmowy z oficerem ? [czy nie wygladalo to tak, ze powiedziales ze bedziesz zwiedzal 2 tyg, a zostales na 6 miesiecy ?]

Ile czasu byles w PL po ostatniej wizycie ?

Jak wygladala ta rozmowa wczoraj ? [to jest ciekawe...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ tyle ile powiedzialem podczas rozmowy z oficerem tyle zostalem , prawie rowne 2 miesiace , na tyle mialem wbita wize w paszporcie. po Ostatniej wizycie w polsce bylem ponad 9 miesiecy.

do @ JKB dostalem kopie formy I-867 A

A dlaczego dostales tylko na prawie 2-mce?

Jak nie powiesz powiesz co zaszlo na lotnisku to nikt tu Ci nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ menda z immigration powiedziala , ze jezeli zgodze sie na deportacje to bana na 5 lat nie bede mial i tak uczynilem.

Dlaczego 2 miesiace ? podejrzewam ze dlatego bo tak mialem bilety lotnicze pokupowane i w date wylotu do polski mialem koniec wizy

moze mi ktos wyjasnic ten skrot co napisalem wyzej?

22 CFR 41.122(h)(3)/(4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skrót z tego co wyczytałem, może oznaczać:

- podejrzenie checi azylu,

- paszport ważny krócej niż 6 miesięcy od daty wjazdu,

- mogłeś powiedzieć przypadkiem ze czujesz sie Amerykaninem,

- przedlozyles trefne (nieodpowiednie, niekompletne) dokumenty w celu uzyskania wizy lub próby wjazdu. Czyli w skrócie nasciemniales gościowi w okienku.

Mogę sie mylić, lub wszystkiego mogłem nie ująć tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...