Skocz do zawartości

Odnowienie Prawa Jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę podzielić się pewnym zdarzeniem i może tez ktoś będzie miał jakieś ds widzę ie.

Mam zielona na 2 lata, jestem w procesie odnowienia i podejrzewam ze to dlatego każą mi odnawiać orawko co 2 lata. Otrzymałam renewal notice I w liście jest napisane że jestem required to take.. uwaga.. driving test.

Jutro idę do dmv idbowic, zmienić nazwisko, move title..., wiec się okaze, ale czy ktoś się kiedykolwiek spotkał z takim czymś ze bezpodstawnie musi wykonać driving test przy renewal? Bie ma to dla mnie najmniejszego sensu. Pojadę tam osobiście I będą mnie testowac?

Będę wdzięczna za odpowiedzi bo szczerze bardzo się denerwuje :/ juz i tak dużo na głowie mam z imigracja i rozwodem i jeszcze to eh..

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem po wizycie. Okazuje się ze musze robić driving test co dwa lata przy renewal. Jest to dlatego że nie spełniam wymagań dmv odnośnie moich oczu. Nie pomógł papierek od lekarza ze kondycja jest stabilna.

Moja wada to:

AMBLYOPIA (EYE CONDITION) left eye

HYPEROPIA, BOTH eyes

No i astygmatyzm tez na obu.

Zastanawiam się czy wymagania do oczu są takie same w każdym stanie. Musze na pewno się na ten temat fowirdziec. Bo jednak chodzenie do dmv co dwa lata dwa razy (bo nie da się w jeden dzień testu zrobić i iść do okien odnowić orawko) to jednak hassle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BMV powinno sie zajac zeby co dwa lata kazac starym ludziom robic driving test, bo wiekszosc nie potrafi juz prowadzic, a wraz siada za koltkiem.. Nic nie widza, jada 10 mil ponizej limitu, a ostatnio na stacji benzynowej taka stara baba wjechala na mnie bo cofala a nie widziala mojego duzego samochodu, ani nie slyszala jak beepczalam. A nie mowiac juz jak wjezdzaja na jednostronne ulice w zlym kierunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość alik

To juz jezdzisz co najmniej dwa lata? Powinienies zdac bez problemu, szczegolnie ze egzamin bedzie na Twoim saochodzie :) Jesli sie wciaz stresujesz polecam sprawdzic gdzie sa najblizsze place do cwiczen i przeczytaj jeszcze raz ta ksiazeczke gdzie wszystko omawaiaja. Na moim egzaminie bylam bardzo uwazna zeby zrobic jak chca i zdalam, choc instruktor zaznaczyl ze "left/right turn too slow" - bo zwolnilam na nich, specjalnie na egzamin zeby mi nie zarucili ze jezdze jak maniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...