Skocz do zawartości

Przesiedzenie Wizy W Innym Kraju, A Wjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam pytanie czy jeśli ktoś przesiedział wizę turystyczną w jakimś kraju o ponad dwa lata i ma zakaz wjazdu do tego kraju (kraj anglojęzyczny, ale nie Kanada z góry uprzedzam), to czy ma szanse na wjazd do USA? Czy moga miec takie informacje? Jeśli celnik na granicy o to zapyta to przyznać się? Za łożmy że ta osoba, ma paszport wymieniowy na nowy, wiza aktualna otrzymana 5 lat temu w starym paszporcie, I ta osoba miała pierwszy i jedyny pobyt w USA 3 miesiące 4 lata temu...

Dziękuję za odpowiedzi i sugestie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w Kanadzie przesiedziałem pobyt o 4 miesiące i autem bez problemów wjechałem do USA, z Kanady właśnie...

Z tego co wiem, to tylko USA prowadzi rejestr osób wyjeżdżających... (OK, chyba jeszcze Korea Północna...) Więc w innych krajach póki immigration danego kraju nie zainteresuje się daną osobą i nie stwierdzi, że dalej się przebywa to nie mają w papierach tego, że się przesiedziało...

Mogę się mylić co do ostatniego zdania, lecz pierwsze jest z życia wzięte z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w Kanadzie przesiedziałem pobyt o 4 miesiące i autem bez problemów wjechałem do USA, z Kanady właśnie...

Z tego co wiem, to tylko USA prowadzi rejestr osób wyjeżdżających... (OK, chyba jeszcze Korea Północna...) Więc w innych krajach póki immigration danego kraju nie zainteresuje się daną osobą i nie stwierdzi, że dalej się przebywa to nie mają w papierach tego, że się przesiedziało...

Mogę się mylić co do ostatniego zdania, lecz pierwsze jest z życia wzięte z zeszłego roku.

azja: hong kong, macau, tajwan, chiny, korea, malezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...