Skocz do zawartości

Wygaśnięcie Wizy Imigracyjnej Dv1


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

20 czerwca wygasa moja wiza imigracyjna DV1. Do USA przyleciałem 4 czerwca. Na lotnisku poinformowano mnie, że zielona kartę powinni przesłać w przeciągu pół roku. Byłem po SSN, powiedzieli, że jeszcze nie mają informacji o mnie i ustalili termin spotkania na 27 czerwca.

Co mam zrobić z wygasającą wizą? Mam ją przedłużyć? W jaki sposób? Proszę o jakieś informacje lub źródło, gdzie mógłbym o tym przeczytać.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

20 czerwca wygasa moja wiza imigracyjna DV1. Do USA przyleciałem 4 czerwca. Na lotnisku poinformowano mnie, że zielona kartę powinni przesłać w przeciągu pół roku. Byłem po SSN, powiedzieli, że jeszcze nie mają informacji o mnie i ustalili termin spotkania na 27 czerwca.

Co mam zrobić z wygasającą wizą? Mam ją przedłużyć? W jaki sposób? Proszę o jakieś informacje lub źródło, gdzie mógłbym o tym przeczytać.

Pozdrawiam serdecznie,

Emil Jaromin

Termin wygasniecia wizy jest zupelnie bez znaczenia. Istotna jest pieczatka ktora otrzymales przy wjezdzie ktora jest rownorzedna zielonej karcie i wazna zwykle przez rok (powinna byc wpisana data). Wiec zrobisz masz - zachowac spokoj i czekac na plastikowa zielona karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...