Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany I Brak Paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

W 4 próbie zostałem wylosowany z numerem 10XXX i na tym skończyło się szczęście :(

Problem mamy jednak taki, że cała rodzina ma nieważne paszporty (już się pokończyły daty ważności, a nie było potrzeby ich przedłużania). Wcześniej, gdy wypełniało się 2 wnioski (wypełniał je kolega, który wylosował kartę 4 lata temu) nie trzeba było podawać danych z paszportu. Teraz, gdy wziąłem się za wypełnianie formularza DS-240 okazało się ze trzeba wpisać paszport:(

Mam w związku z tym pytanie, jeśli złożymy jutro odpowiednie podania o paszporty i otrzymamy je za około 3-4 tygodnie, i wtedy też wypełnię DS-240 to czy jest jakaś obawa że nie załapiemy się na rozmowę konsulem? Czy może jest jakiś sposób aby teraz nie podawać danych z paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

A co w przypadku, gdy paszport kończy mi się w sierpniu ? Jest sens wypełniać wniosek z tak krótkim terminem ? Czy lepiej poczekać na nowy i dopiero wysyłać DS-260 ?

Dopiero dzisiaj sprawdziłem wyniki losowania, okazało się że w końcu się udało. Ale mam zagwozdkę z tym paszportem.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...