Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jestem w Usa na stale moj syn otrzymal rok temu odmowe wizy turystycznej w celu odwiedzenia w tym roku chce starac sie ponownie o przyjazd do mnie w odwiedziny chce wypelnic ta forme i moje pytanie w jakim stopniu takie zaproszenie moze mu pomoc w dostaniu wizy turystycznej ? kolejny klopot czytam na roznych stronach jak ta forme wypelnic i tak do konca nie wiem czy wypelnic druk dolozyc dokumenty od pracodawcy kopie rozliczenia podatkowego i powinnam to wyslac do syna czy najpierw ta forme z dokumentami wyslac gdziec do akceptacji?? prosze czekam na jakas odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ja sie domyslam ze to malo pomaga ale chce dopelnic formalnosci bo syn twierdzi ze znajomi mieli i to pomaga i chce mu wyslac zeby nie myslal ze nie chce mu dostarczyc tej Formy tylko mam problem bo nie wiem jak to zalatwic gdzie wysłać formularz I-134 i dokumenty towarzyszące zgłoszeniu. jesli bys mi mogl na to pytanie odpowiedziec


dodaje ze wjechalam legalnie na zielonej karcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...