Skocz do zawartości

Aplikowanie Na Community College


Peters95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie mieszkam w New York dostałem zieloną kartę i zamierzam isc na community college BMCC dzwoniłem do szkoły poinformowali mnie zebym przetlumaczył i przyniósł swiadectwa z high school w moim przypadku jest to 4 letnie technikum i tu moje pytanie czy wystarczy swiadectwo ukonczenia technikum i matura czy będę potrzebował wszystkie świadectwa zaczynając od pierwszej klasy kończac na maturze i tescie zawodowym... bo niestety gdzieś przepadło mi swiadectwo z klasy 3 i mam dylemat czy tlumaczyć swiadectwo ukonczenia i mature i isc to zaniesc czy kontaktować sie z szkołą w polsce o wydanie kopii swiadectwa z klasy trzeciej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze jedno co możecie powiedzieć mi o kierunku Engineers sience. Chciałbym się zajmować w przyszłości rysowaniem w programach CAD i interesujenie jak wyglądają perspektywy pracy po tym kierunku w USA

Samo rysowanie w programach CAD to zajecie nie wymagajace engineering degree i praca absolutnie najnizszego szczebla w firmach inzynierskich. Zdecydowana wiekszosc drafterow u nas nie ma zadnych degrees.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak andypole rozumie twoj sarkazm w moja strone ...... no niestety taka prawda ,,,, przykre to ale prawdziwe, i nie wyssalem sobie tego, jak to niektorzy twierdza, z palca, tylko widze co sie dzieje dookola, chcialbym zeby bylo inaczej, ale ja sobie moge jedynie chciec. College ksztalca jedynie przyszlych bezrobotnych, piora ludziom mozgi a oglupiale spoleczenstwo jeszcze za to z checia placi wielka kase ...... hehe ..... masakra po prostu masakra .... prawo jazdy CDL jest o duzo lepsza inwestycja niz jakies tam college czy inne uniwersytety, one daja jedynie ogromny dlug, ktory pozniej trzeba splacac przez wiele, wiele lat. Maksymalne niewolnictwo. Bo ilu tych wszystkich absolwentow pracuje pozniej za smieszne pieniadze, a jakie oszustwa to juz w ogole inna para kaloszy. Ile kredytow niby sie splaca ale tak naprawde one rosna ..... hehehe ...... pomimo tego ze taki uczony juz student splaca je miesiecznie ..... hehehe ..... niezle co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak andypole rozumie twoj sarkazm w moja strone ...... no niestety taka prawda ,,,, przykre to ale prawdziwe, i nie wyssalem sobie tego, jak to niektorzy twierdza, z palca, tylko widze co sie dzieje dookola, chcialbym zeby bylo inaczej, ale ja sobie moge jedynie chciec. College ksztalca jedynie przyszlych bezrobotnych, piora ludziom mozgi a oglupiale spoleczenstwo jeszcze za to z checia placi wielka kase ...... hehe ..... masakra po prostu masakra .... prawo jazdy CDL jest o duzo lepsza inwestycja niz jakies tam college czy inne uniwersytety, one daja jedynie ogromny dlug, ktory pozniej trzeba splacac przez wiele, wiele lat. Maksymalne niewolnictwo. Bo ilu tych wszystkich absolwentow pracuje pozniej za smieszne pieniadze, a jakie oszustwa to juz w ogole inna para kaloszy. Ile kredytow niby sie splaca ale tak naprawde one rosna ..... hehehe ...... pomimo tego ze taki uczony juz student splaca je miesiecznie ..... hehehe ..... niezle co?

Nie ma to jak wszystkich do jednego wora wrzucic. A jesli to jest to co widzisz do okola to polecam zmienic otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak andypole rozumie twoj sarkazm w moja strone ...... no niestety taka prawda ,,,, przykre to ale prawdziwe, i nie wyssalem sobie tego, jak to niektorzy twierdza, z palca, tylko widze co sie dzieje dookola, chcialbym zeby bylo inaczej, ale ja sobie moge jedynie chciec. College ksztalca jedynie przyszlych bezrobotnych, piora ludziom mozgi a oglupiale spoleczenstwo jeszcze za to z checia placi wielka kase ...... hehe ..... masakra po prostu masakra .... prawo jazdy CDL jest o duzo lepsza inwestycja niz jakies tam college czy inne uniwersytety, one daja jedynie ogromny dlug, ktory pozniej trzeba splacac przez wiele, wiele lat. Maksymalne niewolnictwo. Bo ilu tych wszystkich absolwentow pracuje pozniej za smieszne pieniadze, a jakie oszustwa to juz w ogole inna para kaloszy. Ile kredytow niby sie splaca ale tak naprawde one rosna ..... hehehe ...... pomimo tego ze taki uczony juz student splaca je miesiecznie ..... hehehe ..... niezle co?

A z tym to akurat w sporej części się zgodzę - kształcenie powyżej high school to w wielu przypadkach wyciąganie kasy i nic więcej, a większe uniwersytety wydaje się maja jako główny cel jak najlepszy wynik w college football, a studenci się zadluzaja żeby było z czego zapłacić milionową pensje trenera (choćby Harbaugh w Michigan - lata rekrutować prywatnym odrzutowcem).

A co CDL - driverless trucks mogą być w niedalekiej przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...