Skocz do zawartości

Jakie Mam Szanse Na Wize B2?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie wypelniania formularzu o wize turystyczna. Nie mam zadnego policyjnego rekordu, nigdy nawet przez policje zatrzymywany nie bylem. Jak mialem 18 lat wyemigrowalem sam z Polski do UK i mieszkam tu od roku, pracuje jako supervisor dla agencji w fabryce i mam zarobki w zaleznosci od przepracowanych dni ze od 250£ do 380£ na tydzien. Nie bylem nigdzie poza UK i Polska, to bedzie moj pierwszy trip poza kontynent i w ogole poza te dwa w/w kraje. Teraz mam 19 lat, wynajmuje pokoj bo mi sie mieszkania brac po prostu dla samej osoby nie oplaca. Mam w miescie gdzie mieszkam dwie kuzynki i to wsio, reszta rodziny w Polsce. W USA nikt nigdy nie byl nielegalnie, nie mam po za tym zadnej rodziny tam. Wybieram sie do Kanady na walke MMA kolegi, a po niej planuje jechac z tejze wlasnie Kanady do USA gdzie mieszka moj dobry kolega (obywatel) z ktorym chodzilem do technikum w Polsce. Zatrzymam sie u niego, a caly trip bedzie trwal max 2 tygodnie bo wiecej urlopu nie dostane. Nie mam zadnych konkretnych planow co ja tam bede robic po za tym ze chce zobaczyc walke znajomego i spotkac sie z drugim kolega, chcialbym po prostu zobaczyc jak ta slynna Ameryka wyglada. Boje sie troche wizytu u konsula w Londynie, ze wiza zostanie mi odmowiona i juz mi wpis zostanie przez co beda na mnie krzywo patrzec juz na zawsze. W formularzu wszystko wypelniam ze bede u niego mieszkal itd. to samo powiem w konsulacie jak mnie zapytaja, a co jak zapytaja sie co masz zamiar robic? Bo ja na prawde nie mam zadnego planu jak juz wyzej pisalem.

@

I lepiej zrobic to w Londynie czy Warszawie? Zakladam ze w Warszawie mniejsze tloki sa chociaz moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Prace masz stała czy nie? To w twoim przypadku moze byc ważne (jestes młody, bez wykształcenia, idealny kandydat do emigracji i pracy na czarno). Zwykle doradzam zeby ludzie szli do konsulatu zgodnego z krajem zamieszkania ale wobec obecnych wydarzeń w UK nie wiem czy nie lepiej bedzie ci iść w PL. Dlaczego? A bo dlatego ze konsulowie prasę czytają i napewno doczytali ze jakiś procent Polaków z UK bedzie sie chciało ewakuować w związku z brexitem. Oczywiście to nie dotyczy ciebie, ale tak sobie na głos myśle... Po co maja cie zaszufladkować. Na koniec pamiętaj ze decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca stala jako supervisor agencyjny w fabryce 6 dni w tyg. No i glupio troche byloby zostawiac tutaj cos takiego zeby w USA na budowie cegly nosic jakby nie patrzec ale ja juz widze jak sobie moze to odebrac jakis konsul za okienkiem. I czytalem ze w Londynie czeka sie 15 dni masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...