Skocz do zawartości

Miejsca Docelowe Dv-2017


Rekomendowane odpowiedzi

A ja ATL nie lubie i trzymam sie daleko od niej na polnoc ;) 4 pory roku to tu sa srednie, lato jest nie do wytrzymania, duza wilgotnosc tylko sie przemieszcza czlowiek z klimatyzacji do klimatyzacji, w wiosne tak pyli, ze nie bedac alergikiem nagle nim zostalam, no i korki sa masakryczne.

Tak, o korkach słyszałam:( Myśląc o Atlancie mam na myśli Lavrenceville GA, najlepiej Alpharetta ale tam drogo :( jednak z tego co zdążyłam się zorientować, są tam dobre szkoły z ilością punktów od 8-10 :)

Naszym celem nie jest miasto jako centrum. Po 4 latach mieszkania w Oslo uciekliśmy z miasta (tu też są korki niestety). Wybieramy ATL ze względu na rodzinę również. Maż będzie miał od razu pracę co jest ważne dla 4 osobowej rodziny :)

. W 2008 roku do ATL zawitaliśmy w czerwcu i lato jest mega wilgotne to fakt (Atlanta i okolice to bardzo zielone miejsce,są tam tysiące drzew) Zdajemy sobie sprawę że możemy się źle czuć do czasu przywyknięcia do takiego klimatu(zwłaszcza, że przyjedziemy z zimnej Norwegii).

Ps1. Ciekawe czy ktoś myśli o stanie Aloha ?

Ps 2. Czy na florydzie (jakTampa,miasteczka położone blisko linii brzegowej jest mniej wilgotno niż w ATL) Czy bryza z nad oceanu choć troszkę pomaga znieść takie upały??

Pozdrawiam Kozdii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, o korkach słyszałam:( Myśląc o Atlancie mam na myśli Lavrenceville GA, najlepiej Alpharetta ale tam drogo :( jednak z tego co zdążyłam się zorientować, są tam dobre szkoły z ilością punktów od 8-10 :)

Naszym celem nie jest miasto jako centrum. Po 4 latach mieszkania w Oslo uciekliśmy z miasta (tu też są korki niestety). Wybieramy ATL ze względu na rodzinę również. Maż będzie miał od razu pracę co jest ważne dla 4 osobowej rodziny :)

. W 2008 roku do ATL zawitaliśmy w czerwcu i lato jest mega wilgotne to fakt (Atlanta i okolice to bardzo zielone miejsce,są tam tysiące drzew) Zdajemy sobie sprawę że możemy się źle czuć do czasu przywyknięcia do takiego klimatu(zwłaszcza, że przyjedziemy z zimnej Norwegi

Jakies 3 lata temu kupilismy dom w Cumming GA blosko Lake Lanier piekna okoloca duzo lasow, zieleni, malo ludzi, cisza, spokoj dojazd do pracy zajmowal mi max 15 min, szkoly mialy po 10. To co sie przez te 3 lata stalo to jakas masakra buduja osiedla po 200-300 domow, dojazd do pracy zajmuje mi teraz 35 min, przestepczosc wzrosla, szkoly spadly do 8 itd przynajmniej cena domu wzrosla mozna pomyslec nad sprzedaza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z Florydy. Mieszkam w lakeland a pracuje w tampie. Wiec pewnie będę sie przeprowadzał - znowu... Lol... Po zimnej Kanadzie miło w końcu w ciepłym miejscu mieszkać :) koszta życia sa bardzo niskie tutaj w porównaniu z wiekszością USA :) jeśli ktoś chce więcej info na ten temat to pisać na priv śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...