Skocz do zawartości

Dziwactwa Ameryki. (Zdjecia!)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze ta krajalnica wygladala jakby byla z taniego plastiku, ze sie nie da jej wlozyc do zmywarki. Poza tym, przed wlozeniem rzeczy do zmywarki wraz trzeba je oplukac, bo inaczej zmywarka nie umyje do czysta :)

Ja rozumiem pokrojone warzywa i owoce, jak jestes na przerwie w pracy i nie masz czasu ani noza zeby je pokroic, tylko chcesz zjesc. A szczegolnie takie sa swietne dla dzieci do szkoly.

Wrzuccie wiecej zdjec, jak macie, bysmy sie lepiej posmiali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poza tym, przed wlozeniem rzeczy do zmywarki wraz trzeba je oplukac, bo inaczej zmywarka nie umyje do czysta :)

Wrecz przeciwnie... przed wlozeniem rzeczy do zmywarki nie nalezy ich plukac... z tego, co sie orientuje, wiekszosc producentow zmywarek nawet zamieszcza taka informacje w instrukcji obslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ode mnie z ostatniej podróży ;)

Wiecie, bo ja w Polsce mieszkam, a tu drive-sru to tylko w Macu :P

A Wy tam macie i apteki, i bankomaty, i monopolowe... :lol:

27yc38x.jpg

2ylvhib.jpg

I jeszcze taki napis znalazłam na metce z rozmiarem, którą odprułam ze spodni ;)

Uważam to za bardzo pozytywną rzecz, żeby nie było :)

2a4w9ww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrecz przeciwnie... przed wlozeniem rzeczy do zmywarki nie nalezy ich plukac... z tego, co sie orientuje, wiekszosc producentow zmywarek nawet zamieszcza taka informacje w instrukcji obslugi.

Moja zmywarka GE jest sprzed 4 lat, wiec nowa. Mozliwe ze producenci chca zachecic ludzi do kupowania zwywarek, co myja bardzo brudne naczyna, bo wiedza ze ludzie sa leniwi? To chyba taki chwyt marketkingowy. Na pewno w normalnym programie mycia nie umyje nieplukanych naczyc. Podejrzewam ze jesli mowia, ze nie nalezy plukac naczyn, to wtedy kaza wlaczac wyzsza temperature mycia, albo tzw "boost" dla bardzo brudnych i starych brudow na naczyniach. Ja zawsze plucze, ineczej wg mnie to niechlujstwo i marnowanie pradu i wody. Zawsze wybieram program podstawowy i najnizsza temperature, bo wiem ze wystarczy zeby umyc oplukane naczynia. Tak samo, plucze bo wiem ze jak zmywarke uruchamia sie 2x w tygodniu to nie chce zeby resztki jedzenia mi smierdzialy jak ja otworze. Kazdy robi, jak lubi :)

A ATM drive through swietna sprawa w zimie i jak leje deszcz. Bo taka kolejka idzie szybciej, niz jakby wejsc do banku. Tak samo z pharmacy drive through. Zrobilam sie taka wygodna ;)

Jedyne co zlego w liquor drive through to ze nie maja czesto dobrych marek mocnych alkoholi - jak raz poprosilam o sobieski, to dali mi jakies tania wodke, 2 litry za $10. Nie, dziekuje!

jedyne co mnie zszokowalo to jak raz tesciowa powiedziala, ze jak chciala kupic w malym sklepie jakies pieczywo to nie kupila, bo nie bylo miejsc parkingowych tuz kolo sklepu! Nie chcialo jej sie isc 20 metrow...

funny%2Bpeople%2Bdrive%2Bthru1.jpg

Jeszcze z dziwatcw Ameryki to to, ze wiele ludzi z malymi dziecmi zamienia swoje zdjecia profilowe na facebooku na zdjecie dziecka!

Nie widze tego u Polskich znajomych, ale u samo-gloryfikowanych amerykanskich matek - tak. Totalne zatracenie wlasnej osoby, nie mowiac juz ze wyglada to jakbym miala w znajomych paromiesieczne dzieci albo jeszcze gorzej - dzieci co sie jeszcze nie narodzily. Kto normalny ustawia na zdjecie profilowe zdjecie ultrasound swojej macicy?

wk20us-07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...