Skocz do zawartości

Zakaz Wjazdu Do Us - Problem Wizowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

(...) Nie spodziewalem ze podczas rozmowy bede musial pamietac nr autobusu którym jezdzilem do domu 10 lat temu. (...)

180 i 111, przystanek Muranów, 2002-2007. Moze rzeczywiscie to tylko ja :) Ogołnie to się nie przejmuj, są inne piekne miejsca. Co do wiz, to Pelasia ma rację, zniesienie ich absoulutnie nic w Twojej sytuacji nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo ze od chwili rozmowy, troche paranoia. niech bedzie zatem. Trudno - do 2023 to z US zostana zgliszcza, wiec nie wiem czy to ma sens. Ja tej Pani przedstawilem sytuacje. Jade na wakacje na Hawaje, zabookowalem sobie drogie hotele, motocykle enduro na roznych wyspach do zwiedzania. Bynajmniej nie byl to wyjazd za grosze, a tymbardziej do pracy. W Polsce mam firme działajaca juz 8 lat. Raczej nie pasuje do profilowania na pijaka . Niech sie w czoło pukną ci ludzie i zaczna z szacunkiem do innych podchodzic.

moze ktos polecic dobrego prawnika w US ? Pobawie sie w tą ciuciubabkę - nie lubie takie traktowania ludzi jak osobników 2 klasy.

A czemu tak koniecznie chcesz sie dostac do usa,ze potrzebujesz

prawnika?

W usa klamstwa sie nie toleruje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...