Skocz do zawartości

Ubezpieczenie W 2016, Wiza B1/b2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie , zależy mi na wykupie ubezpieczenia dla dziecka na pobyt 2,5 tyg na wakacje, jakiego ubezpeczyciela polecacie bo mam juz metlik w glowie. Jedni radza tych inni tamtych a trzecia grupa uwaza ze nasze europejskie ubezpieczenie nie ma sensu w ogole.

Jak to jest prosze o info. PZU,Hestia, Warta? kogo wybrac chyba ze polecacie innego ubezpeczyciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie , zależy mi na wykupie ubezpieczenia dla dziecka na pobyt 2,5 tyg na wakacje, jakiego ubezpeczyciela polecacie bo mam juz metlik w glowie. Jedni radza tych inni tamtych a trzecia grupa uwaza ze nasze europejskie ubezpieczenie nie ma sensu w ogole.

Jak to jest prosze o info. PZU,Hestia, Warta? kogo wybrac chyba ze polecacie innego ubezpeczyciela?

W USA to nie bo nie jesteś turysta z USA. Jesteś Polak to w Polsce kupujesz, tylko sprawdź warunki. Ja miałem z PZU, ale nigdy nie musiałem użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze dziecko jest mlode, choc jest ma jakies choroby przewlekle to musowo wykupic dodatkowe pakiety albo lepsze warunki za dodatkowa cene. Pamietam pare mieseicy temu bylo w TVN taki starszy dziadek przyjechal na wakacje do stanow i mial atak bo byl przewlekle chory ale wykupil tylko podstawowe leczenie, bo mu szkoda bylo 200 zl. No i dostal rachunek za pareset tys $ ze stanow...

Jesli beda jakies sporty, to tez trzeba to wspomniec ubezpieczycielowi zeby dobral odpowiedni pakiet. Generalnie - nie ma co oszczedzac na tym co sie kupi. A na miejscu warto wiedziec jakie sa telefony czy stronki internetowe gdzie mozna zadzwonic do ubezpieczyciela i sie upewnic czy szpital czy lekarz jest w tzw. "in network" - bo jak jest w network, to Ci pokryja koszty, a jak poza,, to bedzie to trudniej zeby pokryli cala kwote (zalezy, of course).

Moja rada - w razie wypadku, jesli to nie jest sprawa powazna, lepiej unikac emergency room.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...