Skocz do zawartości

Wykształcenie / Doświadczenie Zawodowe


mimek6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki za pomoc. Nie będę kombinował z doświadczeniem zawodowym skoro mam już wystarczające wykształcenie ale myślałem, że to się wybiera przed losowaniem i że zwiększa to szanse otrzymania zielonej karty.

Mam już wszystko jasne, Pozdrowienia

To jest _loteria_. Nikt nie patrzy na wyksztalcenie / zawod itp dopoki nie pojawisz sie w ambasadzie (zakladajac ze zostaniesz wylosowany). Inaczej ludzie nie byli by odsylani z kwitkiem z tego wlasnie powodu (brak wyksztalcenia / zawodu) na rozmowie w ambasadzie po poniesieniu wszystkich kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w regulaminie, że odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie zawodowe musi mieć każdy uczestnik. O ile z mamą problemów nie ma, bo ma nawet wyższe, o tyle z tatą mogą być problemy, bo skończył szkołę zawodową na profilu murarskim. Ktoś wytłumaczy jak szukać na tej stronce czy zawód się kwalifikuje czy nie? Byłbym wdzięczny :)

kryteria a propos doswiadczenia lub wyksztalcenia dotycza tylko osoby bioracej udzial w losowaniu. Spouse nie musi ich miec spelnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...