Skocz do zawartości

Jak Wygląda Sponsorowanie Rodziców ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak wygląda sponsorowanie rodziców, którzy są w Polsce przez 30 letnią córkę z obywatelstwem USA ? Szukanie informacji w google niestety nie przyniosło mi odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli macie jakieś strony na których można poczytać o tym to bardzo proszę o podanie ich lub napisanie w skrócie jak to wygląda i jakie trzeba ponieść koszty w związku z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak wygląda sponsorowanie rodziców, którzy są w Polsce przez 30 letnią córkę z obywatelstwem USA ? Szukanie informacji w google niestety nie przyniosło mi odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli macie jakieś strony na których można poczytać o tym to bardzo proszę o podanie ich lub napisanie w skrócie jak to wygląda i jakie trzeba ponieść koszty w związku z tym.

Znalezenie pol tysiaca odpowiedzi w Google'u zajmuje jakies 4 sekundy, nie wierze ze "nie przynioslo Ci odpowiedzi na to pytanie"...

https://www.uscis.gov/family/family-us-citizens/parents/bringing-parents-live-united-states-permanent-residents

W skrocie skladasz petycje, bo 6-12 miesiacach jest interview w ambasadzie, przyjezdzaja z zielony,i kartami. Zastanow sie tylko nad ich opieka zdrowotna bo nic im tutaj przyslugiwac nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...