Skocz do zawartości

Zakupiony Bilet Lot Waw-Jfk-Waw Nr Rezerwacji, A Bilet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu zakupiłem sobie bilety w obie strony z WAW-NY-WAW. Bilety kupiłem przez internet na stronie LOTu. Wylot mam we wrześniu. Po zakupie dostałem kilku znakowy numer rezerwacji. I tu pytania:

1) Co zrobić z tym numerem? Jak zrobić z niego bilet? :lol:

2) Czy będę musiał wydrukować bilet na 24h przed odlotem? Czy odebrać go na lotnisku na podstawie tego numeru?

3) Jak wygląda kwestia biletu powrotnego?

Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu zakupiłem sobie bilety w obie strony z WAW-NY-WAW. Bilety kupiłem przez internet na stronie LOTu. Wylot mam we wrześniu. Po zakupie dostałem kilku znakowy numer rezerwacji. I tu pytania:

1) Co zrobić z tym numerem? Jak zrobić z niego bilet? :lol:

2) Czy będę musiał wydrukować bilet na 24h przed odlotem? Czy odebrać go na lotnisku na podstawie tego numeru?

3) Jak wygląda kwestia biletu powrotnego?

Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam

1. Nic. Nie zgubic....

2. Bilety nie istnieja. To co dostales mailem to bilet. Jezeli zrobisz check-in to bedziesz mogl wydrukowac boarding pass.

3. ????? WAW-NY-WAW chyba jest self explanatory ? Kupiles bilet w dwie strony, przed powrotem ponownie dostaniesz kolejny boarding pass - albo go sobie wydrukujesz albo przy odprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Czyli rozumiem, że z tym numerem udaję się na lotnisko i na stanowisku lotu podaję ten numer? Czy lepiej odprawić się przez internet? (tak kiedyś w rayanerze robiłem)?

Mozesz podac tylko paszport. Tak inni pisali - numeru w zasadzie nie potrzebujesz. Wejdz sobie na ponizszą stronę, wpisz dane i będziesz mógł zobaczyc swoją rezerwację, a i od czasu do czasu sprawdzic aktualizajce (jezeli godziny lotu się zmienią lub coś).

http://www.lot.com/pl/pl/moja-rezerwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...