Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Turystyczne


espo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Powiem szczerze, że nie znalazłem na forum tematu dotyczącego ubezpieczeń turystycznych. Jak wiadomo, koszty leczenia w USA należą do najwyższych na świecie. Może warto zatem poruszyć tę dyskusję, bo myślę, że wiele osób szuka w Internecie informacji na temat najlepszego ubezpieczenia na podróż.

Dziwi mnie jedno - 2 dni temu byłem w centrum handlowym i podszedłem do takiego stoiska z ubezpieczeniami, wyliczona składka wyszła ponad 400 złotych na osobę. Teraz wyszukując ubezpieczeń w Internecie, znalazłem lepszą ofertę jeśli chodzi o sumy, a kosztuje ona dwa razy mniej.

Proszę o informację, czy następujące ubezpieczenie jest ok?

Oeq5Rri.png

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiem szczerze, że nie znalazłem na forum tematu dotyczącego ubezpieczeń turystycznych. Jak wiadomo, koszty leczenia w USA należą do najwyższych na świecie. Może warto zatem poruszyć tę dyskusję, bo myślę, że wiele osób szuka w Internecie informacji na temat najlepszego ubezpieczenia na podróż.

Dziwi mnie jedno - 2 dni temu byłem w centrum handlowym i podszedłem do takiego stoiska z ubezpieczeniami, wyliczona składka wyszła ponad 400 złotych na osobę. Teraz wyszukując ubezpieczeń w Internecie, znalazłem lepszą ofertę jeśli chodzi o sumy, a kosztuje ona dwa razy mniej.

Proszę o informację, czy następujące ubezpieczenie jest ok?

Oeq5Rri.png

Pozdrawiam!

Trzymaj sie z dala od tanich malo znanych firm ubezpiczeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiem szczerze, że nie znalazłem na forum tematu dotyczącego ubezpieczeń turystycznych. Jak wiadomo, koszty leczenia w USA należą do najwyższych na świecie. Może warto zatem poruszyć tę dyskusję, bo myślę, że wiele osób szuka w Internecie informacji na temat najlepszego ubezpieczenia na podróż.

Dziwi mnie jedno - 2 dni temu byłem w centrum handlowym i podszedłem do takiego stoiska z ubezpieczeniami, wyliczona składka wyszła ponad 400 złotych na osobę. Teraz wyszukując ubezpieczeń w Internecie, znalazłem lepszą ofertę jeśli chodzi o sumy, a kosztuje ona dwa razy mniej.

Proszę o informację, czy następujące ubezpieczenie jest ok?

Pozdrawiam!

Mozesz zerknac tez tutaj - https://www.esky.pl/ubezpieczenie-podrozne Ubezpieczenie przez AIG i widze ze sumy ubezpieczen tez wyzsze niz tutaj wkleiles przy tej samej wysokosci skladki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie z dala od tanich malo znanych firm ubezpiczeniowych.

Ale od kiedy Aviva jest mało znana? Co w takim razie polecasz?

Na tej samej stronie, która jest porównywarką turystycznych polis AXA ma ubezpieczenie z podobnymi kwotami za 120 złotych, więc już w ogóle do przesady tanio, aż się zdziwiłem. Dlatego założyłem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj sum lecz zasad no i to co pisze małym drukiem

Wiem wiem, tzn. sumy też są ważne, ale zasady oczywiście wiadomo - tylko, że spędzenie czasu na czytaniu zasad każdego ubezpieczenia podczas porównywania to masakra, dlatego ktoś może polecić jakieś sprawdzone ubezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zerknac tez tutaj - https://www.esky.pl/ubezpieczenie-podrozne Ubezpieczenie przez AIG i widze ze sumy ubezpieczen tez wyzsze niz tutaj wkleiles przy tej samej wysokosci skladki.

Ja wykupowalam to ubezpieczenie, bo bilety tez kupowalam na esky. W sumie nigdy (na cale szczescie) nie musialam go uzyc, ale przed wylotem sprawdzalam kilka opcji i ta wydala mi sie chyba najbardziej korzystna na tamten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie ubezpieczenia - już się zabieram za czytanie.

Co do tematów na forum, wpisałem w wyszukiwarce ubezpieczenie/ubezpieczenia i mi nic nie znalazło, dlatego się zdziwiłem, że nie było na forum nic o tym mówione, ale widocznie się pomyliłem. My bad :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...