Skocz do zawartości

J1-Sevis


Rekomendowane odpowiedzi

no jezeli nie piles u pracodawcy na worku to chyba dobrze. stawic sie nie wstawic :D ale co zmieniles pracodawce czy jak ? w tamtym czasie to byla wolna amrykanka sponsor w ogole sie nie interesowal workowcami teraz trzeba raporty pisac co miesiac i sie meldowac jak zmieniles prace. powinien byc luz. dopoki nie robi bigosu pracodawca to nie ma sie czym martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezeli nie piles u pracodawcy na worku to chyba dobrze. stawic sie nie wstawic :D ale co zmieniles pracodawce czy jak ? w tamtym czasie to byla wolna amrykanka sponsor w ogole sie nie interesowal workowcami teraz trzeba raporty pisac co miesiac i sie meldowac jak zmieniles prace. powinien byc luz. dopoki nie robi bigosu pracodawca to nie ma sie czym martwic

Poprostu sie tam wogole nie wstawilem.Wyladowalem w Bostonie tam tez mialem sie zglosic ale tego nie zrobilem i przylecialem do Chicago i tu juz zostalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAWILEM nie WSTAWILEM , wstawic=byc upitym, upic sie.

w 2002 byl luz wiec raczej spij spokojnie. ja mialem podobnie rozne opcje i perypetie z pracodawcami na worku a zielona dosatelem bez problemu

Dzieki

A ty byles sponsorowany przez prace?

Bo ja tak ale zeby to ukonczyc musze do warszawy wyjechac i stad mije obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witajcie. Mam pytanie odnośnie SEVIS w przypadku programu trainee, 18 miesięcy. Zaczynam staż 3 kwietnia, ale przyjezdzam do usa 2 tygodnie wcześniej i pozwiedzam troszkę. Natomiast w informacjach dot ptogramu jest, że w ciągu 3 dni od przybycia do USA trzeba zadzwonić do koordynatora. Jak to wygląda? czy trzeba mieć stały adres, czy oni wyślą mi coś na ten adres? Przez 2 tygodnie odkąd przyjadę nie będę miał stałego adresu, bo będę kursował po 3 różnych stanach w hotelach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...