sebus123

J1-Sevis

6 postów w tym temacie

Jesli nigdy nie wstawilem sie u pracodawcy z programu Work&Travel (2002 rok)czy moge teraz miec jakies problemy sponsorujac sie pracowniczo i wyjezdzajac do ambasady po wize ktora na lotnisku zamienia sie w zielona karte.Prosze o pomoc

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jezeli nie piles u pracodawcy na worku to chyba dobrze. stawic sie nie wstawic :D ale co zmieniles pracodawce czy jak ? w tamtym czasie to byla wolna amrykanka sponsor w ogole sie nie interesowal workowcami teraz trzeba raporty pisac co miesiac i sie meldowac jak zmieniles prace. powinien byc luz. dopoki nie robi bigosu pracodawca to nie ma sie czym martwic

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jezeli nie piles u pracodawcy na worku to chyba dobrze. stawic sie nie wstawic :D ale co zmieniles pracodawce czy jak ? w tamtym czasie to byla wolna amrykanka sponsor w ogole sie nie interesowal workowcami teraz trzeba raporty pisac co miesiac i sie meldowac jak zmieniles prace. powinien byc luz. dopoki nie robi bigosu pracodawca to nie ma sie czym martwic

Poprostu sie tam wogole nie wstawilem.Wyladowalem w Bostonie tam tez mialem sie zglosic ale tego nie zrobilem i przylecialem do Chicago i tu juz zostalem
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

STAWILEM nie WSTAWILEM , wstawic=byc upitym, upic sie.

w 2002 byl luz wiec raczej spij spokojnie. ja mialem podobnie rozne opcje i perypetie z pracodawcami na worku a zielona dosatelem bez problemu

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

STAWILEM nie WSTAWILEM , wstawic=byc upitym, upic sie.

w 2002 byl luz wiec raczej spij spokojnie. ja mialem podobnie rozne opcje i perypetie z pracodawcami na worku a zielona dosatelem bez problemu

Dzieki

A ty byles sponsorowany przez prace?

Bo ja tak ale zeby to ukonczyc musze do warszawy wyjechac i stad mije obawy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak Cie nie deportowali to nie ma co trzasc galotow. worki rzadza sie swoimi prawami a sponsorowanie pracownicze swoimi. ja mam zielona z dv lottery

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz