Skocz do zawartości

Podróż Na Terenie Usa, Jestem Na Kaucji Z Ice


Juno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż zostałem zatrzymany przez urząd imigracjny, spędziłem chwilę czasu w więzieniu imigracjnym, aktualnie jestem na Kaucji.

Wiec otóż zostałem zaproszony na US Virgin Islands, I zastanawiam się czy spotkam jakieś problemy podczas powrotu na Newark? Posiadam paszport, moja sprawa jest w toku, nie zabroniono mi żadnych podróży. Moja metoda legalizacji jest sponsorowanie przez ojca obywatela. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi jak to będzie działać. Otóż z tego co wiem to jest to domestic flight i nie powinno być żadnego problemu.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc aktualnie jestem sponsorowany, mój adwokat się tym zajmuje. Pytam o możliwość podróży. Opowiem swoją historię niedługo w innym temacie.

Dziekuje

Mój adwokat odraza mi jakąkolwiek podróż gdy uzywam airports, być może dlatego że teraz jestem dla niej probono poniewaz polecilem kilka osób podczas przebywania w więzieniu i dlatego nie chce ryzykować.

Jednak wspomniała iż International travel ona nie zaleca, aktualnie jest na wakacjach więc nie miała czasu mnie wysłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...