Skocz do zawartości

Cofniecie Z Lotniska -A Ubieganie Sie O Wizę Studencką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

LIczę na wasze doświadczenia i dobra duszę.

Jest sytuacja-cofniecie z lotniska w chicago 6 lat temu.Lot na wizę turystyczną-wbili podejrzenie podjeciapracy nielegalnej.

Czy po takim czasie jest sens i możliwość ubiegania sie o wizę studencka? Miał ktos taka sytuację? czy to wogole realne do zrealizowania?

Z góry dzieki wielkie za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na ile dostales zakaz wjazdu

Jak na 5 lat to masz po zakazie.

I tak masz gorzej niż osoba co idzie pierwszy raz i lepiej od osoby co ma nadal zakaz lub na stałe.

A jak kto zobaczy Konsul i później urzędnik to życie pokaże.

Możesz coś więcej napisać o tym cofnięciu,rozmowie itd

Bo może cos innego dopiszemy :)

NP ile razy byleś w USA ile w Polsce itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to i się odezwę. Nie jestem dokladnie pewna jak wbili na ile lat. sytuacja tyczy sie mojego chlopaka który ma siostre w usa i byl u niej raz , wrócil w terminie, kolejnym razek jakies 5 lat pozniej juz zostal wezwany na rozmowe z urzednikiem, miał jakiś dyplom przy sobie i wpisali mu w papierach ze potwierdzil chec podjecia nielegalnej pracy. sprawdze dokladnie wszystko i sie odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to i się odezwę. Nie jestem dokladnie pewna jak wbili na ile lat. sytuacja tyczy sie mojego chlopaka który ma siostre w usa i byl u niej raz , wrócil w terminie, kolejnym razek jakies 5 lat pozniej juz zostal wezwany na rozmowe z urzednikiem, miał jakiś dyplom przy sobie i wpisali mu w papierach ze potwierdzil chec podjecia nielegalnej pracy. sprawdze dokladnie wszystko i sie odezwę.

Szanse ma marne. Wiza studencka jest nieimigracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...