Skocz do zawartości

Zmiana Lokalizacji Spotkania Z Konsulem. Londyn -> Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z mieszkających w UK, przy wypełnianiu formularza DS260 zmieniał miejsce spotkania z konsulem z Londynu na Warszawę? Pytam bo zgłoszenie do zielonej karty wysyłałem z UK, podałem miejsce zamieszkania UK. Teraz chciałbym zmienić miejsce rozmowy z konsulem na Warszawę. Czy jest to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie mozna zmienic miejsca rozmowy (ale moge sie mylic) kiedy ja odblokowywalam swoje ds-260 to moglam zmienic wszystko z wyjatkiem miejsca spotkania z konsulem... Daj znac czy udalo ci sie zmienic miejsce spotkania z uk na PL..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z mieszkających w UK, przy wypełnianiu formularza DS260 zmieniał miejsce spotkania z konsulem z Londynu na Warszawę? Pytam bo zgłoszenie do zielonej karty wysyłałem z UK, podałem miejsce zamieszkania UK. Teraz chciałbym zmienić miejsce rozmowy z konsulem na Warszawę. Czy jest to w ogóle możliwe?

Ja rowniez podalam Londyn jako miejsce rozmowy z kosulem.

Moge zapytac jakie sa powody checi zmiany na PL?

Gdzies czytalam,ze jesli chcesz zmienic miejsce rowmoy to mozesz to zrobic piszac do KCC maila i oni powinni to uwzglednic. Natomiast tak jak pisza poprzednicy to moze wydluzyc czas oczekiwania na rozmowe.

Moge zapytac jeszcze jaki masz numer CN??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Czy ktoś z mieszkających w UK, przy wypełnianiu formularza DS260 zmieniał miejsce spotkania z konsulem z Londynu na Warszawę? Pytam bo zgłoszenie do zielonej karty wysyłałem z UK, podałem miejsce zamieszkania UK. Teraz chciałbym zmienić miejsce rozmowy z konsulem na Warszawę. Czy jest to w ogóle możliwe?

Czesc,

cos sie wyjasnilo ?

Jestem w gronie zainteresowanych ta informacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...