Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Bylam w usa na wizie turystcznej 7 lat,wrocilam do pl w 2010 roku. w tym roku postanowilismy z mezem starac sie o ponowna wize turystyczna i ja otrzymalismy w Krakowie na 10 lat tj ja ,moj maz i 3 letnia corka. niestety we wniosku wizowym sklamalismy ze nigdy nie bylisy w usa. :(mamy jednak obawy czy na granicy w usa mogą dopatrzyc się ze byliśmy wszesniej a nie zaznaczylismy tego w wypelnianym winosku . W związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość wyprostowania tego błędu czy jest juz to niemożliwe. Drugie pytanie dotyczy wizy pracowniczej czy w takiej sytuacji mogę się o takową starać i uzyskać wcześniej waiwer do usa z Polski. Mam magistra i obecnie pracuje 5 lat jako ksiegowa. Prosze o rade, moze ktos mial podobna sprawe i ma wiedze na ten temat

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba fachowca Kariny. Wydaje się wręcz niemożliwe żeby konsul nie dojrzał Twego nielegalnego pobytu. Był albo na tegim kacu albo specljalnie wyeekspediowal Cię żebyś zobaczyła Usa z okien terminala i wróciła nazad pierwszym samolotem. Amerykanie bardzo źle przyjmują kłamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym razem przyznasz się, że byłaś x lat w USA?

Masz ssn?

Jak dla mnie to cokolwiek byś teraz nie zrobiła, to masz przechlapane.

Nie przyznałaś się, że byłaś w USA. Idąc dalej tą drogą brniesz w nieodwracalne.

Przyznając się teraz, przyznajesz, że wcześniej kłamałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam ssn,pracowałem za gotówkę ale mialam numer podatkowy. Jakie trzeba spełnić warunki aby uzyskać waiwer dla wizy nieimigracyjnej? Czy mój przypadek jest na tyle beznadziejny ze każda próba uzyskania jakiejkolwiek wizy(mam na myśli pracodawcę z usa)zakończy się porażką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

Każdy kto nie będzie chcial na Tobie zarobić powie ze masz małe szansę na waiver przy wizie nie imigracyjnej a do tego dodaj co zrobiłaś aby dostać wizę.

Idziesz po wizę ,przyznajesz się do bycia nielegalnie i dostajesz zakaz wjazdu.

Później składasz dokumenty na waiver,sama oplata jest ..

Oplata za waiver -630 dol.

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/oplaty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...