Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KaeR napisał:

Mozesz wyslac zdjecie swojego psa i tez przejdzie. Przeciez nikt tego z linijka nie sprawdza. Przeciez ludzie Wam tu pisza, ze do innych dokumentow jak paszporty, wizy itd robili sami i przechodzilo. Watpie czy kryteria sa ostrzejsze w przypadku czegos o co wiekszosc ludzi nie musi sie martwic. 

KaeR wiadomo,że o kompozycje trzeba samemu zadbać!Nie chodzi tu o foto psa kota czy wiewiórki-logiczne.Pytanie było inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, monk napisał:

Właśnie mnie też to zastanawia bo nie przycialem odpowiednio zdjęcia przed wysłaniem , ale miało odpowiednie właściwości względem wytycznych . Wniosek przeszedł , numer otrzymałem , ale wydaje mi się  że chyba nic z tego i przez głupi błąd będzie DQ .

zdjecie przejdzie czy nie przejdzie to i tak są bardzo małe szanse wylosowania zielonej karty zaledwie kilka %...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Robert1992 napisał:

zdjecie przejdzie czy nie przejdzie to i tak są bardzo małe szanse wylosowania zielonej karty zaledwie kilka %...

Wiesz , ale inaczej jest nie zostać wylosowanym przez komputer , a inaczej jest jak się samemu zawali . Jak wszystko poprawnie wyślesz to masz chociaż tą iskrę nadziei na wygraną , a jak Cię zdyskwalifikują np za zdjęcie to będziesz za to obwinial tylko i wyłącznie siebie , że zmarnowałeś chociaż te kilka % szans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, heretyk napisał:

Mam pytanie, może głupie może mądre. Czy zdjęcie w jarmułce faktycznie zwiększa szanse tak samo jak stojący w tle siedmioramienny świecznik?

Jakkolwiek :

"(...)No Head Coverings or Hats
Head coverings or hats worn for religious reasons are acceptable, but the head covering may not obscure any portion of the face.(...)" to jarmułka się chyba łapie :)  ale idąc Twoim tokiem rozumowania to 50 tys wiz rozlosowanych byłoby tylko i wyłącznie pomiędzy osoby wyznania Mojżeszowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przed chwilą złożyłam formularz. Wszystko dość spontanicznie haha zobaczymy.... właściwie to marzy mi się wyjazd do Australii ale tak przez przypadek trafiłam na informację o loterii. Należę do osób bardzo niecierpliwych, a tu każą tyle czasu czekać na wyniki ;) no cóż.. nic innego nie pozostaje. 

 

 Powiedzcie jeszcze proszę, na którym etapie liczą się punkty za zawód? Rozumiem, że dopiero po wylosowaniu?  Bo mój i mojego męża zawód jest dość wysoko punktowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zabierałem się do tego przez kilka dni jak pies do jeża... a w ostateczności zajęło mi to 10 minut wliczając w tym czasie oglądanie tutoriala na YT - banalnie proste jak się nie ma dzieci... teraz czekać do maja i szlifować angielski przed rozmową :) Wniosek składałem na przeglądarce chrome i numer wyskoczył mi na końcu od razu, i to bez problemu... trzymam za wszystkich kciuki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maciopa napisał:

Jeśli formularz przyjął plik o tej wadze, to nie masz się co martwić :)

Nie jestem pewna :( 

Zdjęcia miały odpowiednie wymiary (600x600) ale niestety ona (moje i mojej córki) maja po ponad 300kB wagi, a gdzieś głęboko w instrukcji jest że do max 240kB ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...