Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sepes napisał:

Witajcie.

A ja dzisiaj po przeczytaniu wątku i informacji o zdjęciach sprawdziłem jakie wysłałem w tej edycji i w latach poprzednich. I tak:

DV2014 - zdjęcia prawidłowe - wylosowany (ale zrezygnowaliśmy z wyjazdy przed otrzymaniem wizy)

DV2015 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2016 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2017 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2018 - zdjęcia prawidłowe - czekamy :)

 

Zdjęcia za każdym razem robiłem sam i później edycja w PT albo innym programie. DV2014 pokazuje że takie zdjęcia mogą być i nie muszą być od fotografa. Jakoś wcześniej na te kolczyki w ogóle nie zwracałem uwagi. W sumie w instrukcji z tymi kolczykami chyba nie jest tak konkretnie nic napisane. Może to przypadek, a może nie ale tak to wygląda u nas. Czekamy teraz na DV2018. Powodzenia!

Kolczyki nie wpływają na nic, chyba że są to klipsy, które powodują zasłonięcie znacznej części płatka ucha tak, że programy do biometrii się gubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znacie jakie przypadki gdzie komu odmówiono wizy na rozmowie z konsulem przez "zbyt dużą twarz" na zdjęciu zgłoszeniowym? Teraz się skapnalem ze moja twarz ma ok. 80% gdzie zalecane jest 56-69% i nie wiem czego się spodziewać bo reszta zdjęcia bez zastrzeżeń pod każdym kątem. Dodam, że zostałem wylosowany na DV-2017 i czekam na interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2016 o 01:01, prem napisał:

Szaman zacznij odliczać od 9 listopada chyba za masz inny plan:D. Do końca kwietnia będzie cisza w tym wątku. Później się zacznie:D Zycze wszystkim powodzenia a szczególnie Tobie Szaman wiem ze bardzo chcesz i TO TWOJE WIELKIE MARZENIE. Oby się spełniło. POWODZENIA

Dzięki stary. Ja również życzę Wam wszystkim a Tobie Prem przede wszystkim....przecież z kimś muszę tą firmę w USA założyć :)

Trampek wygrał więc można myśleć, że marzenia jednak się spełniają:) 

TO CO??? ODLICZMAY ?

ZOSTAŁO JESZCZE godzin: 4174 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 19:37, motorolnik napisał:

Tak z ciekawości zapytam rezydentów forum - czy historia zna przypadki gdy ktoś został wylosowany i zrezygnował a potem został wylosowany ponownie?

 JA coś kojarzę , że na tym forum jakiś ktoś wylosowany został 2 razy. Za 1 razem zrezygnował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Labs92 napisał:

Znacie jakie przypadki gdzie komu odmówiono wizy na rozmowie z konsulem przez "zbyt dużą twarz" na zdjęciu zgłoszeniowym? Teraz się skapnalem ze moja twarz ma ok. 80% gdzie zalecane jest 56-69% i nie wiem czego się spodziewać bo reszta zdjęcia bez zastrzeżeń pod każdym kątem. Dodam, że zostałem wylosowany na DV-2017 i czekam na interview.

wydaje mi się, że jeżeli zdjęcie nie jest prawidłowe to nie zostaniesz po prostu wylosowany, ale nie wiem na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szaman napisał:

wydaje mi się, że jeżeli zdjęcie nie jest prawidłowe to nie zostaniesz po prostu wylosowany, ale nie wiem na 100%

Jak nie zostane wylosowany, jak już zostałem i mam nadany nr CN? Własnie dwie opcje - albo zdjecie jest jednak akceptowalne albo na rozmowie u Konsula sie dowiem ze jednak nie moga mi przyznac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...