Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, mam pytanie, na które średnio mogę znaleźć odpowiedź.

Mam 19 lat, status kawaler. Czy mogę wziąć udział w loterii wizowej jako absolwent liceum, wraz z moimi rodzicami (3 osobne wnioski). Chodzi mi konkretnie o to, że jestem dzieckiem poniżej 21 roku życia, natomiast skończyłem też liceum i jestem pełnoletni. Czytając zasady, wnioskuję, że w razie wygranej jednej z moich rodziców, cała najbliższa rodzina otrzyma zieloną kartę, jeśli jednak wygrałbym ja, otrzymam ją sam. Czy jest to rozumowanie prawidłowe :P?

Jeśli wygra jedno z moich rodziców, czy wszyscy muszą jechać do Stanów, czy będą mogły zrobić to tylko dzieci zostawiając rodziców w Polsce?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumujesz :)

Ty w swoim wniosku nie podajesz rodziców, tylko siebie.

Oni w swoich wnioskach muszą Ciebie podać.

Jeśli wygra jedno z rodziców, to ten rodzic będzie musiał wyjechać do USA. Choćby na chwilę, żeby aktywować swoją zieloną kartę. Jeśli nie będzie chciał pozostać, to wraca do Polski, a pozostali aplikanci będą mogli w Stanach zostać. Po przekroczeniu granicy każdy jest już jakby "odpowiedzialny' za swoją zieloną kartę. Niemniej jednak bez wyjazdu głównego aplikanta (wylosowanego), cała reszta wylecieć nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...