Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, kzielu napisał:

Bez jaj - czaisz co oznacza slowo "diversity" w nazwie "Diversity Visa" ? Loteria nie ma nic wspolnego ze specjalistami.

Oczywiście :) Moja wypowiedź była niezbyt precyzyjna, ale odnosiła się do tego co napisał Kaer - mianowicie tego, że sporo z tych imigrantów nie dawała sobie rady na rynku pracy, a wiadomo, że w teorii "gorszy" fach w ręku będzie dużo bardziej wartościowy i będzie sprzyjał znalezieniu pracy, aniżeli samo wykształcenie. I tak mechanik dużo szybciej znajdzie prace, niż ktoś z wykształceniem średnim, beż żadnej konkretnej wiedzy.
 

Cytuj

 

O moje studia sie nie martw, bo skonczylem takie, przy ktorych twoja czaszka by prawdopodobnie wysiadla, ale niewazne.

jak ktos jest asekurant i typowy milenijny leń to i milion będzie mu za malo na start, takze tych 10-15k na start nie bede nawet komentował, bo tekst o kosztach wyrobienia prawa jazdy pokazuje ze nie wiesz nic. Najwiecej rad i mardrosci jak zawsze maja ludzie, ktorzy tu nigdy nie byli, a Ameryke to widzieli na filmach i vlogach jakichs pajacow z NY. A jak ktos ma łeb na karku i czuje ducha emigracji to niech jedzie bez zastanowienia i na pewno bedzie zadowolony z wyboru. Bez obioru

 

Koszt prawa jazdy kilkadziesiąt $. Ale trzeba mieć samochód. A to już jest wydatek :)

Broń boże nie martwię się o Twoje studia, ale Ty usiłujesz zdyskredytować inne, mało tego ludzi, którzy się tym zajmują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

znam ludzi ze pojechali do przyjaciół i rodziny i Ich życie zagranicą okazało się porażka jak i takich ze nie mieli nikogo i dali radę

jak pobędziesz i dasz się poznać to i samochód będzie na egzamin jak i wiele innych spraw ze nawet byś nie pomyślał.

co do średniego wyksztalcenia to poczytaj posty MarcinCalifornia co odpisała Ambasada i nie długo okaże się kto miał rację z wizą.

znajdź na necie od kiedy i jak Naród Polski zaczął oszukiwać i czemu to się utrwaliło.

 

zasady GC mamy opisane na forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loteria trwa dobrych parę lat i zasady są takie same a jak widać są pytania podobne...

najgorzej jest wtedy ze ktoś się pyta,dostaje odpowiedź a później uważa Ciebie i innych za głupich gdy chcesz od niej innej pomocy czy tez odpowiedzi i wtedy przypomina się przysłowie ze zapomniał wół;) jak cielęciem był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu zdjęcie do wizy kosztuje nie 20 a 40zł. Moja siostra zrobiła, jakość nie powala a nawet nie dostała wersji cyfrowej i musiała skanować - znaczna utrata jakości. Ja wysłałam zdjęcie które zrobiła mi ona (a pasjonuje się fotografią i ma dobry sprzęt, również oświetleniowy) i zdjęcie jest wg mnie lepsze niż to od fotografa. ;)

A teraz obie czekamy na maj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kochani mam pytanko o zdjęcie  ( jejku przepraszam, pewnie co chwilę Was o to pytają), a mianowicie zdjęcie mam zrobione u fotografa, przeszło przez Tool na stronie ambasady ale wyszły dziwne piksele na " kantach" mojej głowy. U synka tego nie ma na zdjęciu. Co mam robić w tym przypadku? Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekadruj jeszcze raz, prawdopodobnie zdjecie masz kiepskiej jakosci tzn natywna rodzielczosc przed obrobka byla kiepska, byc moze nic z tym nie zrobisz ale nie wiemy jaki byl plik wejsciowy.

Wez smartfon kolezanke lub kolege lub meza i niech ci zrobi zdjecie na tle jasnej sciany w jasny dzien najlepiej w poludnie w jasnym pomieszczeniu... photo toola juz znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02/10/2016 o 09:21, rzecze1 napisał:

Wow, jak ten czas leci! Az trudno uwierzyc, ze to juz znowu ta pora roku w której ludzie rozmawiaja o zdjeciach.

Zrobiłem tu "faux pas" i zacytowałem siebie :)

Tak jak na początku było okej, tak teraz widzę dyskusja przybrała znajome ramy. Ludzie czasem zapominają, ze kazde zasady są wprowadzane z jakiegoś powodu. W przypadku zasad dotyczących zdjęc jest to koniecznosc zapobiezenia sytuacji gdzie zdjęcia są kompletnie niewyrazne badz uniemozliwiają identyfikację kandydata. Jezeli format pikselowy jest okej, zdjęcie jest kolorowe i widzisz to co masz widziec i widzisz ze Ty to Ty, no to jest okej! Relax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...