Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Dario1974 napisał:

Mam pytanie zwiazane  z kodem miejscowosci jak i ulica....Nie wiem wlasnie czy w kodzie wpisujemy ta kreske czy tez nie..? No i adres....ulice z numerem budynku.? I tez czy wszystko razem czy moze rozdzielic "Nazwe ulicy" spacja z "Numerem budynku"...?

Czy mógłby ktoś podpowiedziec jaka prawidłowa forma jest kodu np 27-230 czy 27230  no i adres np Letnia 16 czy Letnia16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, anek1987 napisał:

obudzilam sie w pore jak zwykle... 

gdzie w Wawie zrobie dzis DOBRE zdjecia do loterii? Ktos cos?

Dobre - to raczej w niedzielę trudno Ci będzie zrobić... Pozostają tzw szybkie zdjęcia w którejś z galerii handlowych, ale z doświadczenia napiszę, że nie polecam. Jutro masz jeszcze czas - Metro Pole Mokotowskie, profesjonalna fotograf - Pani Marzena Gierasimowicz  (tylko nie pomyl z Kodakiem który jest obok :)) przynieś pen drive :) (nie nie jestem przedstawicielem, po prostu robimy tam zdjęcia od paru lat zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnie).

13 minut temu, Dario1974 napisał:

Czy mógłby ktoś podpowiedziec jaka prawidłowa forma jest kodu np 27-230 czy 27230  no i adres np Letnia 16 czy Letnia16

Tak jak piszesz w korespondencji w PL czyli : 27-230 , ul. Letnia 16  (ps. nie przejmuj się adresem na potrzeby zgłoszenia do DVL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciopa napisał:

Dobre - to raczej w niedzielę trudno Ci będzie zrobić... Pozostają tzw szybkie zdjęcia w którejś z galerii handlowych, ale z doświadczenia napiszę, że nie polecam. Jutro masz jeszcze czas - Metro Pole Mokotowskie, profesjonalna fotograf - Pani Marzena Gierasimowicz  (tylko nie pomyl z Kodakiem który jest obok :)) przynieś pen drive :) (nie nie jestem przedstawicielem, po prostu robimy tam zdjęcia od paru lat zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnie).

Tak jak piszesz w korespondencji w PL czyli : 27-230 , ul. Letnia 16  (ps. nie przejmuj się adresem na potrzeby zgłoszenia do DVL).

Super.....Dziękuję za podpowiedz....Niby nic a zawsze jakiś szczegół....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, maciopa said:

Dobre - to raczej w niedzielę trudno Ci będzie zrobić... Pozostają tzw szybkie zdjęcia w którejś z galerii handlowych, ale z doświadczenia napiszę, że nie polecam. Jutro masz jeszcze czas - Metro Pole Mokotowskie, profesjonalna fotograf - Pani Marzena Gierasimowicz  (tylko nie pomyl z Kodakiem który jest obok :)) przynieś pen drive :) (nie nie jestem przedstawicielem, po prostu robimy tam zdjęcia od paru lat zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnie).

no wlasnie nie mam czasu, bo jutro w pracy :( moze sprobuje w jakims centurum handlowym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, anek1987 napisał:

 

@anek1987 - przed zrobieniem zdjęcia upewnij się, że osoba, która je będzie wykonywać zna wymogi stawiane zdjęciom do wizy amerykańskiej... Idealnie by było, gdyby ktos gdzieś miał program, który jest dostarczany przez Ambasadę USA do takich zdjęć (widziałem jak P. Marzena obrabia zdjęcia przy jego wykorzystaniu). Jeśli nie będą wiedzieli - lipa...  wtedy najlepiej będzie jak weźmiesz od nich cały kadr (zdjęcie całej swojej sylwetki) w wersji cyfrowej i sama sobie przytniesz photo tool'em.

Nie rób w Blue City (nie znają się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2016 o 20:35, KaeR napisał:

Jak jest nie starsze niz 6 miesiecy i spelnia wymagania to mozesz.

jakie wymagania ? chodzi o rozmiar pliku? i czy na tej stronie na której można wysłać zgłoszenie jest możliwosc sprawdzenia danego zdjecia czy jest w odpowiednim rozmiarze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...