Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Copacabana napisał:

Cześć, przed chwilą złożyłam formularz. Wszystko dość spontanicznie haha zobaczymy.... właściwie to marzy mi się wyjazd do Australii ale tak przez przypadek trafiłam na informację o loterii. Należę do osób bardzo niecierpliwych, a tu każą tyle czasu czekać na wyniki ;) no cóż.. nic innego nie pozostaje. 

 

 Powiedzcie jeszcze proszę, na którym etapie liczą się punkty za zawód? Rozumiem, że dopiero po wylosowaniu?  Bo mój i mojego męża zawód jest dość wysoko punktowany. 

liczą się pod czas rozmowy czy Wam wizy wydadzą. Napisze swoje trzy grosze. Co do takiego obrotu sprawy poczytaj dobrze o USA aby się nie okazało że lepiej lecieć do Australii .

powodzenia w losowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, sly6 napisał:

liczą się pod czas rozmowy czy Wam wizy wydadzą. Napisze swoje trzy grosze. Co do takiego obrotu sprawy poczytaj dobrze o USA aby się nie okazało że lepiej lecieć do Australii .

powodzenia w losowaniu

Z Australijskimi wizami też jest niestety pod górkę i to bardzo... ale mój mąż powiedział, że jeśli ma gdzieś wyjeżdżać to tylko do USA ;) a wiadomo w małżeństwie jakiś kompromis trzeba osiągać haha zobaczymy. zdajemy się na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo powiem Wam, że mi się dzisiaj zrobiło gorąco. Rano przypomniałem sobie, że termin mija dzisiaj. Szybko ustawiliśmy się po kolei z żoną pod ścianą, pstryknęliśmy fotki, dostała zadanie zgrać je, obrobić na photo toolu i wysłać mi, żebym wklepał wnioski z pracy. Przyjechałem do pracy, radośnie odpalam stronę rejestracji iiiii.... i serwer nie odpowiada. Szybko spróbowałem z wykorzystaniem innego komputera z innym łączem internetowym - to samo. Myślę sobie - wszyscy się rzucili na ostatnią chwilę i już się nie dostanę do końca terminu, ale na szczęście po godzinie nerwowego klikania odśwież w końcu się udało :) Oba wnioski złożone - teraz nic tylko czekać na maj :) Powodzenia wszystkim forumowiczom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie!

Nie wiem, czy akurat w dobrym temacie piszę. Teraz mam 17 lat, jestem w 2 liceum, od kilku lat (z 7) marzy mi się zamieszkać na stałe w USA (NYC) :D myślałem nad loterią, a może się poszczęści! więc mam pytanie.. czy mogę wziąć udział w loterii, jeśli będę miał dowód (październik) a jeszcze parę miesięcy do całkowitego ukończenia szkoły?

Dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...