Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

No witam wszystkich marzycieli o USA ja wyslalem swoje i zony zgloszenie 40 minut przed koncem bo jak zawsze mam czas ha ha bylo troche problemow z wklejeniem zdjecia mojej zony bo fotograf jelop nie mial programu do obroki zdjec i sam musialem je obrobic w jakims programie do  zdjec i co chwila system odrzucal bo bylo zle sformatowane tu czasu jest coraz mniej ale zdazylem i dostalem potwierdzenie przyjecie zgloszenia.Bylem w stanach razem z obecna malzonka w latach 1999-2005 na nie legalu i postanowilismy wrocic bo nie bardzo mi sie widzialo robic na czarno ale tesknota w sercu za tym krajem pozostala i stad decyzja o loteri a moze akurat sie uda,mam pytanie o co chodzi z tymi punktami po wylosowaniu ze im nizszy nr.tym lepiej?Pozdrawiam wszystkich marzycieli:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 7.11.2016 o 16:28, monk napisał:

Przy wysłaniu wniosku nie otrzymujesz numeru typu EU2017xxxxxxx tylko otrzymujesz numer potwierdzający , który wpisujesz dopiero żeby sprawdzić czy wygrałeś i jest to ciąg liczb i cyfr , w twoim przypadku jest on prawidłowy. Jeśli wygrasz , dopiero wtedy otrzymujesz CN number typu EU2018xxxxxxxx i dalsze instrukcje postępowania .

Jakie są dalsze instrukcje postepowania?\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...