Skocz do zawartości
sly6

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada

Recommended Posts

AlconX    4
1 minutę temu, Zreal napisał:

i po serwerach :D 

to się nie mogło inaczej skończyć :P ciekawe o której da radę się dobić :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
prem    4
2 minuty temu, krucyfiks ze srebra napisał:

mi juz teraz strona nie chce sie zaladowac xD

przeciez nie bierzez udziału w loterii??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zreal    1

Ja sobie na spokojnie jutro sprawdze, tyle czekalem, ze jeden dzien mnie nie zbawi. :D

Edytowane przez Zreal
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gonzo    3

Sly6 jakbys mogl podac strone gdzie sprawdzic entrance status

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szaman    31

Pem 3mam kciuki za Ciebie i za siebie za innych również ale mniej :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prem    4
9 minut temu, szaman napisał:

Pem 3mam kciuki za Ciebie i za siebie za innych również ale mniej :)

Kolego ja na razie nie sprawdzam. Pierwsze ide na silownie pozniej dobrze sie znieczule choc to wbrew sportowej logice ale dzis jest wyjatkowy dzien:) musze  tez odnaleźć dysk ze starego lapka bo tam mam zapisane formularze. 

Później sprawdze bedziemy w kontakcie 

Edytowane przez prem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzisiaj mam do sprawdzenia cztery numery, znajomych głównie :D No ciekaw jestem haha, oczywiście serwery umarły, standard, równo 18.00:01 nie było już szans na cokolwiek hahaha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

karol0219    9

U mnie to samo. Do tego niedawno zjedzony obiad zastanawia się mocno, czy się nie "uzewnętrznić"... Może dlatego, że to pierwsza loteria i mam przeogromną nadzieję na to, że mnie wylosują...

Edytowane przez karol0219
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szaman    31
  • jak komuś uda się wejść to sprawdzic czy mozna odzyskac confirmation number !!! :)
  •  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, karol0219 napisał:

U mnie to samo. Do tego niedawno zjedzony obiad zastanawia się mocno, czy się nie "uzewnętrznić"... Może dlatego, że to pierwsza loteria i mam przeogromną nadzieję na to, że mnie wylosują...

Oj znam to, sam serce miałem w gardle rok temu, także naprawdę GOOD LUCK, GOOD LUCK, GOOD LUCK! :D 

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karol0219    9

Dzięki, na pewno się przyda, oby wszystko poszło po mojej i Waszej myśli! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ania_673    8
5 minut temu, monk napisał:

No i jak tam ?? bo u mnie "witryna nieosiągalna" 

u mnie też :D 

nasza ciekawość to pierwszy stopien do przeciążenia serwera :rolleyes:

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym teraz zobaczyć statystyki zajętości serwera, najlepiej wbić się gdy falka idzie w dół, ale Bóg jeden wie kiedy idzie w dół hahaha 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cee    45

Siedzę tu pół roku i jeszcze nie widziałem tyłu osób online w tym samym czasie :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sly6    0
2 minuty temu, cee napisał:

Siedzę tu pół roku i jeszcze nie widziałem tyłu osób online w tym samym czasie :lol:

od kiedy loteria jest online to więcej osób bywało na forum..:lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ales_89    7

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application. Paper forms will not be accepted.

Please print out this letter and take it with you to your visa interview. Your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification message at the e-mail address you provided when you submitted your initial application.

If you need to contact the Kentucky Consular Center (KCC) about your case, you may write to [email protected]. When writing to KCC, you must always include your name and case number as they appear below. You must also include your complete date of birth as stated on your original entry. You may call the Kentucky Consular Center at (+1) 606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST.

Enjoy :D

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Copacabana    0

U mnie też witryna niedostępna haha

Wcale nie wiem czy chciałabym wyjechać do USA, a i w loterii wzięliśmy udział z rodzinką dość spontanicznie. 

Bardzo jestem ciekawa wyników. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, ales_89 napisał:

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018 (October 1, 2017 to September 30, 2018). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application. Paper forms will not be accepted.

Please print out this letter and take it with you to your visa interview. Your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification message at the e-mail address you provided when you submitted your initial application.

If you need to contact the Kentucky Consular Center (KCC) about your case, you may write to [email protected]. When writing to KCC, you must always include your name and case number as they appear below. You must also include your complete date of birth as stated on your original entry. You may call the Kentucky Consular Center at (+1) 606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST.

Enjoy :D

GRATULUJĘ!!! Jaki CN? :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.