Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w trakcie wypełniana formularza znikneły mi przyciski żeby przejść dalej .

I nie wiem co teraz zrobić :)

Caly czas strone z formularzem mam otwartą .

Czy mogę ją odświeżyć ?

czesc,zacznij od nowa.tylko otrzymanie numeru potwierdzajacego swiadczy o zlozeniu wniosku.

rozne przegladarki roznie reaguja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Forumowicze, jak to jest ze wpisaniem adresu do korespondencji w przypadku, gdy mieszka się w miejscowości, gdzie nie ma ulic, a oddział pocztowy jest w innej miejscowości?

Wedle instrukcji :

imie i nazwisko adresata - Lucyfer Morningstar

pierwsza linia adresu - Piekło 6

druga linia adresu - (co tu wpisać? jest to obowiązkowe pole?)

miejscowość/miasto - Piekło (czy raczej wpisać miejscowość, w której mieści się oddział pocztowy? w tym wypadku Piekiełko?)

powiat/województwo - Powiat piekielny, województwo diabelskie

kod pocztowy - 66-666

państwo - Polska

Jak na bazie tych danych mam wpisać wszystko w formularzu? Niestety nie jest to standardowe wypisanie adresu na kopercie, a nie chciałbym popełnić żadnej gafy... Z góry dziękuję za odpowiedź!

:)

Wpisz cokolwiek. I tak to nie ma znaczenia. Nikt nic do Ciebie nie wyśle na ten adres z formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dvlottery.state.gov/

Na powyższej stronie musi Pani kliknąć zielony przycisk "Begin Entry"

Czesc,

jesli sie Wam nie wyswietla wlasciwie strona dvlottery to trzeba wyczyscic historie przegladarki.

Mi w Chrome nie pozwalalo na zaczecie nowego zgloszenia i ciagle wyswietlala sie strona ze sprawdzeniem stanu zgoszenia DV2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko po wypelnieniu i zgloszeniu powinno przyjsc potwierdzenie z numerem? czekam juz kilka minut....

wyswietla mi sie to:

Submission In Progress

Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko po wypelnieniu i zgloszeniu powinno przyjsc potwierdzenie z numerem? czekam juz kilka minut....

wyswietla mi sie to:

Submission In Progress

Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

:

Pierwszy post, a więc: Dobry wieczór wszystkim! ;)

Potwierdzenie otrzymałam po paru sekundach, jednak za pierwszym razem miałam taki sam problem jak Michał2pl - nie otrzymałam potwierdzenia i zniknęły wszystkie odnośniki do "wstecz", "dalej" i nic nie dało się zrobić. Korzystałam z innej przeglądarki (FireFox). Mam nadzieje, że to nic takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Także biorę udział w DV 2018 , już nie mogę się doczekać Maja i wyników,

Choć post piszę po to aby poinformować iż miałem podobny problem jak osoby wyżej, pojawiało mi się okienko " Submission In Progress" czekałem i czekałem i nic klikałem oraz odświeżałem i nie mogłem przejść do okienka z napisem sukces i numerem potwierdzającym.

Co zrobiłem? zamknąłem kartę i zainstalowałem inną przeglądarkę (opere) wszystko poszło bez problemu nie trzeba było na nic czekać i otrzymałem "confirmation number" :)

Pewności nie mam czy zrobiłem dobrze ale uważam że jeżeli nie wyskoczył wam jeszcze napis z numerem potwierdzenia to nie jesteście zarejestrowani.

Wszystkim życzę udanego losowania

pozdrowienia z Warszawy Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...