Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 minut temu, Ivortm napisał:

Pewnie, że trywialna i to obchodzi to podejście. Ale ile osób realnie o tym pomyśli?

To w sumie bez znaczenia, algorytm powinien brac pod uwage taka ewentualnosc, a ze ewidentnie zostal juz rozpracowany na czynniki pierwsze powyzej, to jestem ciekawy...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś sposoby na zapomnienie o całym tym losowaniu do 2 maja? Mam wrażenie, że za dużo o nim myślę bo to moje marzenie a bądźmy szczerzy - szanse prawie żadne lub na tyle małe, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy i skupić się na pracy i nauce w polsce. Rozważam jeszcze inne destynacje ale w CA za zimno a w AU i NZ trzeba więcej sobą reprezentować żeby przyjęli.

https://goo.gl/rAjcuC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, heretyk napisał:

Czy macie jakieś sposoby na zapomnienie o całym tym losowaniu do 2 maja? Mam wrażenie, że za dużo o nim myślę bo to moje marzenie a bądźmy szczerzy - szanse prawie żadne lub na tyle małe, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy i skupić się na pracy i nauce w polsce. Rozważam jeszcze inne destynacje ale w CA za zimno a w AU i NZ trzeba więcej sobą reprezentować żeby przyjęli.

https://goo.gl/rAjcuC

To jest całkowicie normalne, też tak miałem wyluzuj, na początku codziennie się zastanawiałem jak to będzie w maju czy się uda czy się nie uda,ale minęło, przypomniałem sobie o tym około tydzień przed wynikami, wtedy codziennie już był dramat godziny sie dłużyły, a przed samym losowaniem, to puls miałem koło 180 :D no i nagle sprawdzam wyniki A TU CO? nico SESSION TIMEOUT.... generalnie zajebiście wyniki, a tu sprawdzić ich nie można, ale się po dwóch godzinach nerwowego wbijania na stronę dokopałem... i co?

You have been randomly selected. 

 

Także jeśli chodzi o teraz to zaraz o tym zapominasz gwarantuję Ci :> przypomnisz sobie o tym np za miesiąc ale już bez emocji i znowu Ci na jakiś czas umknie, do powiedzmy końcówki kwietnia totalnie Cie nie będzie to interesować ;) wiem z autopsji także sppokojnie wytrzymasz hahah

 

I CHYBA KAŻDY KTO NAPRAWDĘ MARZY O EMIGRACJI ZA OCEAN TO MIAŁ PODOBNIE W POPRZEDNICH EDYCJACH ZGADZA SIĘ?  :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinCalifornia w twoim przypadku wygląda to inaczej masz 19lat nakręciłeś sie na wyjazd do USA i emigracje tam(myślę ze trochę ochłoniesz jak wylądujesz i zaczniesz pracować). Ja mam 28lat i w twoim wieku maialem podobnie ale z lsowania na losownie zdaje sobie sprawe ze bez wygranej w loteri swiat sie nie konczy.

Ciesze sie ze ci sie udalo i zycze powodzenia mam nadzieje ze bedziesz sie dzielil z nami swoimi doswiadczeniami 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie wyniki spróbuje sprawdzić dopiero gdzieś w połowie maja . 

Mnie to aż tak nie nakręca , spróbowałem choć już to pisałem w tej edycji wylosowanie może być dla mnie większym problemem niż niewylosowanie (świat się nie zawali). .dopiero od dv 2019 zacznie się wariacje bo do tego czasu chciałbym pozamykać wszystkie sprawy w Polsce a jak mnie wylosują to trzeba będzie przyspieszyć wszystko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...