Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Ja pewnie wyniki spróbuje sprawdzić dopiero gdzieś w połowie maja . 

Mnie to aż tak nie nakręca , spróbowałem choć już to pisałem w tej edycji wylosowanie może być dla mnie większym problemem niż niewylosowanie (świat się nie zawali). .dopiero od dv 2019 zacznie się wariacje bo do tego czasu chciałbym pozamykać wszystkie sprawy w Polsce a jak mnie wylosują to trzeba będzie przyspieszyć wszystko :D 

Zawsze pozostaje opcja re-entry permit :>, sam z niej skorzystam, bo mimo tego, że za chwil kilka będę posiadał zielony plastik to nie emigruję do USA jeszcze, bo studia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem , ale raz to generuje koszty a dwa z tego co mnie informowali czas załatwienia tego to ok. 3 miesięcy .jeżeli mam już tam pojechać na 3 miesiące to już zostanę na stałe bo trzeba się z czegoś tam utrzymać przez ten czas  itd. Trzy z tego co ja ustaliłem to rożnie na to się przy powrocie na lotnisku zapatrują albo inaczej zapatrują się coraz gorzej a nie wiadomo jak będzie po zmianie prezydenta. Trzeba pamiętać ,ze to nie jest na dwa lata to jest do dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to można aplikować łącznie trzy razy, czyli łącznie możesz mieszkać poza USA 6 lat, + Jeśli masz dobry powód ( w moim przypadku Uni to dobry powód ) to sami Ci z chęcią dadzą ten plastik i nie będą robić żadnych problemów, bo wiadomo, że po studiach będę dla nich cenniejszy, wyższe podatki etc. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2016 o 10:13, szaman napisał:

Witam w ten zimowy poranek i napomnę, że zostało jeszcze 157 dni:) ( nie licze dnia dzisiejszego) 

Jeśli nie jesteś z Tarnowa, Jasła, Zakopanego czy Żywca to Twoje ( moje również ) szanse są marne :) A tak na poważnie , zawsze się zastanawiałem jak to się dzieje że system komputerowy kocha górali :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcelW. napisał:

Jeśli nie jesteś z Tarnowa, Jasła, Zakopanego czy Żywca to Twoje ( moje również ) szanse są marne :) A tak na poważnie , zawsze się zastanawiałem jak to się dzieje że system komputerowy kocha górali :) 

bo Wujek Sam wie, że Górale to robotni ludzie :):):)....mieszkam niedaleko Żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...