Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
44 minuty temu, szaman napisał:

a kto ci tu każe być? - stwórz sobie wątek i zatytułuj " KaeR " - możesz w nim siedzieć do woli i nikt ci nic nabijać nie będzie:)

 

Nikt mi nie kaze. Chce sie dowiadywac o loterii a nie podziwiac Twojej umiejetnosci liczenia wstecz. Zaloz sobie watek "odliczanie" i daje Ci slowo, ze nie bede go odwiedzal. Gdybys jeszcze cos merytorycznie wnosil cos dodatkowo to jeszcze... ale wiesz wlasnie odkrylem, gdzie jest opcja ignorowania uzytkownika. Odliczaj sobie. :P

Dublin, tradycyjnie: wal sie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.11.2016 o 22:54, KaeR napisał:

Nikt mi nie kaze. Chce sie dowiadywac o loterii a nie podziwiac Twojej umiejetnosci liczenia wstecz. Zaloz sobie watek "odliczanie" i daje Ci slowo, ze nie bede go odwiedzal. Gdybys jeszcze cos merytorycznie wnosil cos dodatkowo to jeszcze... ale wiesz wlasnie odkrylem, gdzie jest opcja ignorowania uzytkownika. Odliczaj sobie. :P

Dublin, tradycyjnie: wal sie. :)

I trafił się prawdziwy POLAK któremu nic nie pasuje i wszytko irytuje.

Przykro mi ze Cie skrzywdziłem i nie możesz spać przez moje odliczanie i tak Cie to denerwuje. Naprawdę wzruszyłeś mnie do łez swoim cierpieniem

ps. WAL SIE:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tez ten wątek zaczynam ignorować. Ogólnie to fajnie sie czyta doświadczenia innych na temat loterii, zawsze czegoś nowego sie mozna dowiedzieć, ale to odliczanie jest nie warte aby tu zaglądać. Temat mi sie wyświetla jako nieprzeczytanych a tam kolejny niewartościowych post. Każdy  dorosły i odpowiedzialny człowiek ma kalendarz i wie ile dni zostało. Rozumiem, raz na jakiś czas ale kazdego dnia? Jesli waszym celem jest kompletnie zniszczenie tego tematu, bo większość z nasz przestanie tu zaglądać, to gratulacje jesteście na dobrej drodze. Miłego dnia życze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pelasia napisał:

Ja niestety tez ten wątek zaczynam ignorować. Ogólnie to fajnie sie czyta doświadczenia innych na temat loterii, zawsze czegoś nowego sie mozna dowiedzieć, ale to odliczanie jest nie warte aby tu zaglądać. Temat mi sie wyświetla jako nieprzeczytanych a tam kolejny niewartościowych post. Każdy  dorosły i odpowiedzialny człowiek ma kalendarz i wie ile dni zostało. Rozumiem, raz na jakiś czas ale kazdego dnia? Jesli waszym celem jest kompletnie zniszczenie tego tematu, bo większość z nasz przestanie tu zaglądać, to gratulacje jesteście na dobrej drodze. Miłego dnia życze. 

ąz mnie się smutno zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...