Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem


TOFIK12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bylem w usa nielegalnie z 3 lata wrucilem do polski i znowu dostalem sie do usa przez canade jestem juz w usa i planojemy sie pobrac z nazeczonom i moje pytanie jest takie czy bede mial jakis problem z moim statusem ze legalnie wjechalem do usa i za jakis czas wrucilem nieleganie ale przez canade prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bylem w usa nielegalnie z 3 lata wrucilem do polski i znowu dostalem sie do usa przez canade jestem juz w usa i planojemy sie pobrac z nazeczonom i moje pytanie jest takie czy bede mial jakis problem z moim statusem ze legalnie wjechalem do usa i za jakis czas wrucilem nieleganie ale przez canade prosze o pomoc

Przestań się wygłupiać, przecież piszesz z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bylem w usa nielegalnie z 3 lata wrucilem do polski i znowu dostalem sie do usa przez canade jestem juz w usa i planojemy sie pobrac z nazeczonom i moje pytanie jest takie czy bede mial jakis problem z moim statusem ze legalnie wjechalem do usa i za jakis czas wrucilem nieleganie ale przez canade prosze o pomoc

jakiego to pokroju ludzie chca emigrowac do US.....[tak na marginesie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If narzeczona jest obywatelkom amerykańskom a Ty wejdziesz do Hameryki przez krzaki albo wpław przez Rio Grande to nigdy nie zegaluzujesz popytu. Mój koleś właśnie przerabia ten temat a jest w USA chyba od 25 lat.

ale mnie nie rozumiesz do konca bo ja mam legalny wjazd do stanow bo wjechalem tam pierwszym razem legalnie i mam wszystko paszport dowod ze tam legalnie wjechalem ale tym drugim razem wjechalem przez kanade a slyszalem ze jak ktos ma legalny wjaz zajrejestrowany to jest inna bajka i wlasnie o to pytam ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nie rozumiesz do konca bo ja mam legalny wjazd do stanow bo wjechalem tam pierwszym razem legalnie i mam wszystko paszport dowod ze tam legalnie wjechalem ale tym drugim razem wjechalem przez kanade a slyszalem ze jak ktos ma legalny wjaz zajrejestrowany to jest inna bajka i wlasnie o to pytam ????

Nie jest. Bo masz zarejestrowany wyjazd. Przy nielegalnym wjezdzie nie masz _zadnej_ szansy na zalegalizowanie pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...