Skocz do zawartości

Jury Duty Dla Gc Holder?


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, otrzymałam list ze nie pojawiła się na jury duty i będą z tego konsekwencje? Chyba dostałam kiedyś list na ten temat ze mam się pojawić ale czy jury duty nie je st tylko dla obywateli? Mam do nich zadzwonić ale dziwne to je st tym bardziej ze jestem w procesie imigracyjnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, otrzymałam list ze nie pojawiła się na jury duty i będą z tego konsekwencje? Chyba dostałam kiedyś list na ten temat ze mam się pojawić ale czy jury duty nie je st tylko dla obywateli? Mam do nich zadzwonić ale dziwne to je st tym bardziej ze jestem w procesie imigracyjnym..

Masz rację, jury duty jest tylko dla obywateli http://www.uscourts.gov/services-forms/jury-service/juror-qualifications

Powinnaś była wcześniej dostać list że zostałaś wybrana do jury duty, z opcją zaznaczenia "not a US citizen" czy coś podobnego. Ten list powinnaś była odesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciala kiedys dostac takie wezwanie. Czyli na legalu tylko moge byc w jury jak bede us citizen? :<

Tak. I jezeli pojdzie to moze byc false claim of US citizenship, ban do konca zycia bez mozliwosci waivera itp...

Ale jak KaeR pisze - na pewno wszystko z Toba w porzadku ? Bo ludzie ktorzy chca isc na Jury Duty sa jak Yeti, podobno istnieja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak KaeR pisze - na pewno wszystko z Toba w porzadku ? Bo ludzie ktorzy chca isc na Jury Duty sa jak Yeti, podobno istnieja ;-)

Cos tam maz pod nosem czasem buczy, ze chyba nie wszystko ze mna w porzadku, heheh.

Wlasnie jak dostalam z pracy handbooka to tam bylo opisane wszystko, w jakich okolicznosciach przysluguje wolne itd i bylo tam wlasnie, ze przysluguje Ci wolne jak dostaniesz wezwanie na jury duty. Pamietam dobrze, bo niebardzo wiedzialam co to jest te jury duty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...