Skocz do zawartości

Zmiana Termin Wylotu O Rok


Kazim22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam do Was takie pytanie. W tym roku starałem się o wizę i ją otrzymałem. We wniosku wizowym podałem kiedy zamierzam lecieć do USA (wrzesień 2016) i na jak długo oraz gdzie się zatrzymam. Niestety życie trochę zweryfikowało moje plany i podróż została przesunięta na przyszły rok ;/ a w tym roku na szybkiego planuje wakacje w Azji :) Czy może to mieć jakiś wpływ że mnie zawrócą? Że zamiast tam pojechałem gdzie indziej? Nie wiem dokładnie kiedy tam polecę (pierwszy czy drugi kwartał 2017 roku), ani też czy zatrzymam się u osoby którą podałem we wniosku wizowym czy w hotelu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Hej,

im więcej czytam o cofnięciach tym bardziej się stresuję ;/  Nie wiem, czy mam się bać czy nie,  a wylot mam za 3 tygodnie ;/  

Jak pisałem, na  rozmowie z konsulem powiedziałem że chciałbym wylecieć we wrześniu 2016 i miałem lecie do NY a że plany się pozmieniały, to lecę teraz w czerwcu i do Kalifornii.. jedyne co się nie zmieniło to długość pobytu. Bilety mam kupione w obie strony, jak myślicie czy to może mieć duży wpływ na to żeby mnie cofnęli? Czy mam jeszcze oprócz paszportu, gotówki zabrać jakieś inne dokumenty? Np. z pracy o udzielonym urlopie czy coś?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz wize wazna to ich nie obchodzi co mowiles w ambasadzie. Na ostatniej turystycznej wjezdzalem chyba 8x albo i wiecej... Najkrocej na kilka h, najdluzej na 2,5 miesiaca... Wyluzuj... Bez spinania sie...

A jakie ubezpieczenie wykupiles? Na jaka kwote? Jesli na $20k czy $50k to tak jakbys bez ubezpieczenia jechal... Oraz czy ubezpieczenie placi bezposrednio czy oddaje Tobie kase? Jesli ta druga opcja, to do zadnego szpitala czy lekarza Cie nie przyjma jak co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto nie obchodzi.. Czyżby nie mieli w systemie wniosku wizowego? Maja i od danego urzędnika zalezy co powie. Byly przypadki ze pytal się urzędnik dlaczego dana osoba leci teraz . Nie bylo to zle pytanie lecz z takich co będziesz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly, jesli odpowiedz na pytania na granicy jest logiczna, bezstresowa i prawdziwa, a cel dalej turystyczny to nie obchodzi. Jesli zaczynasz kombinatoryke z urzednikiem, jestes zestresowany to urzednik zaczyna sie zglebiac i maglowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...