Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


Denis

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh,o takie drobiazgi się czepiacie co niektórzy :)

A co do reszty to dziękuje za odpowiedzi i na pewno będę śledzić i pytać się o wskazówki na temat wyjazdu itp. :)

To nie są drobiazgi. Walisz byki w polskim i tak będzie w każdym języku i niedbalstwo w każdej sprawie. Takiego starego dziada jak ja juz się nie naprawi ale pókiś młody to się staraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Skoro sprawa została umorzona-to nie bedzie to żadną przeszkodą. Ale z kolei w twoim wieku, bez żadnych jak podejrzewam oszczędności czy innych więzów z PL, to twoje szanse na wizę do USA są minimalne. Lepiej pomyśl o wyjeździe do W.

Brytanii póki to jeszcze jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być wielkim psychologiem by wywnioskować z twojej wypowiedzi ze jedziesz by zostać na stałe. A skoro ja to wiem, to czy myślisz ze konsul bedzie głupszy i uwierzy ci na słowo? A swoją drogą, dlaczego najpierw nie sprobujesz pozyć w W. Brytanii? Miałbyś taki swoisty test: czy nadajesz sie na emigranta. Bo wiem z obserwacji ze nie wszystkim życie na emigracji wychodzi na zdrowie. Niektórzy sie do tego nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Ma i to duży. Wiem to z własnych obserwacji.

Ja mam inne osobiste obserwacje i się nie zgodzę. Pracowniczy pobyt za granicą - w najlepszym przypadku - NIE zmienia szans na pozwolenie na pobyt turystyczny w USA. Zazwyczaj zaś - zmniejsza te szanse. Raz zostałeś imigrantem? Znaczy, ze ryzyko, ze spróbujesz pracowac takze w USA zwiększa się WIELOKROTNIE.

Osobiste obserwacje pozostają obserwacjami, praktyka i odsetek odrzuconych aplikacji Polaków o wizę USA w takim chociazby Londynie mówi sam za siebie - SIECZKA. Przekonac się o tym mozna chocby i wertując posty na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...