Skocz do zawartości

Lot Z Waw Do Nyc


joanna2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Planuje lot z Warszawy do Nyc w kwietniu na ok 4 miesiące, bilet dla 2 osób dorosłych + dziecko 3l

Może ktoś poradzi kiedy najlepiej kupić bilet? tzn ile czasu wcześnie? 3 miesiące wystarczy?Najkorzystniejsze połączenie znalazłam oczywiście z przesiadka różnica spora kilka stówek niestety samolotem leciałam dawno i niezbyt miło wspominam przesiadkę a teraz chce lecieć z dzieckiem tak więc dodatkowe obawy .

Połączenie wyszukiwałam na stronie kayak jednak dotąd nie kupowałam sama biletu na samolot przez internet i nie wiem czy sobie poradzę, korzystne połączenie znalazłam z przesiadką w Kijowie ale informacji osób które się tam przesiadały zbytnio nie.

Może znajdzie się ktoś kto pomoże? z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińskie linie? Leciałem i po Ukrainie, i do Warszawy z przesiadkami. Złego słowa nie powiem. Zaś nasz LOT np. mnie zaskoczył podczas ostatniego powrotu z Warszawy, bo, niestety, nie mógł przyjąć wszystkich pasażerów na pokład. W Rosji i krajach byłego ZSSR na chyba z 15 przelotów nigdy mi się to nie zdarzyło.

Na Twoim miejscu leciałbym przez Kijów. Jest strefa tranzytowa, więc nie musisz opuszczać lotniska. A jak chcesz, to możesz, bo wizy nie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze juz nawet nie chodzi o to, ze sa to linie ukrainskie i jakiejś specjalnie dobrej opinii nie maja, ale bardziej o niestabilna sytuacje w tym kraju.

Z tego wzgledu raczej nie rezerwowalbym biletow na wiele miesiecy naprzod z przesiadka na Ukrainie. Jesli nastapi eskalacja konfliktu lub dalszy rozklad struktur panstwa to pasazerowie Ukraine Airlines beda ostatnia rzecza o jaka w Kijowie beda sie martwic.

I wtedy jestes na lodzie i z kasa w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam ze wogole ktos odpisal. Nie wiem sama jak lepiej zrobic oczywiscie chodzi glownie o kase bo roznica Ok 2000zl na 3biletach.

Czy sa wogole szanse kupic bilet za 2000 w obie strony w liniach LOT ? I na 4 miesiace ? Wydaje mi sie ze jak sa ptomocje to przewaznie na 3 miesiace ale moze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...