Skocz do zawartości

Ankieta "atrakcyjność Turystyczna Usa Dla Polaków"


asia91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

zapewne większość z Was odwiedziła bądź też mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Zamieściłam tutaj ankietę dotyczącą atrakcyjności turystycznej tego kraju. Interesują mnie motywy jakie skłaniają turystę polskiego do wyboru takiego a nie innego kierunku swojego wyjazdu. Wyniki tej ankiety pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej. Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut na jej wypełnienie :) będę bardzo wdzięczna!

oto link: https://www.interankiety.pl/i/rpBQA9Lg

Dziękuję

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

EDIT: brakuje opcji dla mojego wykształcenia (doktorat).

Mam tak samo; niestety swiadczy to o marnym przygotowaniu ankiety. Nie brak opcji "doktorat", ale zbudowanie ankiety w sposob, ktory nie wyczerpuje wszystkich mozliwosci odpowiedzi. Wystarcza dwa takie "kwiatki" w ankiecie (drugim np. jest asterix symbol przy kazdym pytaniu, bez podania wyjasnienia - rozwine: jesli wszystkie pytania sa obowiazkowe, to nie ma sensu ich oznaczac, a wystarczy o tym poinformowac. Jezeli zas symbol sluzy czemus innemu, to wciaz jest brak wyjasnienia) i znika chec pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wypowiem się trochę inaczej pomijając ankietę.

Stany w ogóle nie są dla Polaków atrakcyjne pod względem turystycznym,i w zasadzie nie organizuje się wycieczek do tego kraju.

Raz że tylko kilka największych biur podróży ma takie wycieczki w ofercie,dwa że są to najdroższe wycieczki w ich ofercie-koszt 2 tygodniowej wycieczki dla 1 osoby około 13 tys. Złotych-co jest dla Polaka sumą gigantyczną.Najczęściej jeździmy do Egiptu i Chorwacji,bo jest tanio i zawsze jest tam piękna pogoda-której Polacy ze względu na nasz zmienny klimat bardzo pożądają.

A co do wiz turystycznych to...Amerykanie mają rację.Polacy powinni je otrzymywać na jeszcze bardziej restrykcyjnych zasadach,bo jadą tam tylko po to żeby pracować na czarno.W ogóle wiza turystyczna powinna umożliwiać pobyt max.dwutygodniowy.Amerykanie wydając turystyczne wizy na 6 miesięcy wręcz PROSZĄ SIĘ o nielegalnych imigrantów.

Nasz rząd mówi że to nie fair że cały czas mamy wizy,mnie to natomiast wali czy musimy mieć te wizy czy nie bo do stanów podróżuje garstka Polaków i jest to rozdmuchany problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ezechiel123456789 napisał:

A jak inaczej? Chcesz zwiedzać Stany na własną rękę? Kogo na to stać?

Ty tak na serio? 

Nawet moje dzieci wiedzą, że taniej jest podróżować gdy organizuje się wakacje samemu. Logiczne jest, że biura podróży muszą zarobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...