Skocz do zawartości

Pomoc z paczką


Bella2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Nigdy wcześniej tu nie byłam, ale postanowiłam skorzystać z forum bo znalazłam się chyba w beznadziejnej sytuacji. Ale mam nadzieję, że znacie się bardziej niż ja i mi pomożecie znaleźć wyjście z sytuacji. Potrzebuję wysłać malutką paczuszkę do Stanów. Paczuszka bardzo mała, ale ważna bo do dawczyni szpiku kostnego, która parę lat temu uratowała mi życie. Chciałam zrobić niespodziankę i wysłać prezent świąteczny. Padło na bransoletkę i parę drobiazgów. Jednak czytając regulamin poczty polskiej dowiedziałam się, że takie rzeczy są zabronione. Jak to wygląda.? Czy da się coś w tej sytuacji zrobić ? Pisząc tą wiadomość mam łzy w oczach, bo jest mi bardzo przykro i nie wiem czy da się coś w tej sytuacji zrobić.

Bardzo proszę o cenne wskazówki. Może da się coś jeszcze z tym zrobić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bella2707 napisał:

Bardzo dziękuje.! Aż mi się humor poprawił, ze jednak jest jakaś nadzieja, Czyli te firmy nie robią problemów z biżuteria ?

Sprawdz dokladnie, szczegolnie zaczalbym od Polameru - oni zwykle z niczym nie robia problemu ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłam różne rzeczy korzystając z poczty polskiej. Do 2kg paczkę możesz nadać jako list. Jak coś ważniejszego tam jest to nadaje poleconym. Ceny też ostatnio mają w miarę dobre.

W tamtą stronę to jakoś się nie martwię bo tam zawsze dochodzi. ostatnio to nawet 3 miesiące szło, no ale doszło. Gorzej z tą naszą pocztą polską jak idzie coś z zagranicy do mnie to bardzo często niestety nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...