Skocz do zawartości

wyjazd początek lutego 2017 czy warto w tym terminie? są chętni?


Eryk85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem bardzo fajną i tanią opcję biletów do LA w terminie początek lutego 2017 na 8 dni w cenie niecałe 1500zł w obie strony, zastanawiam się bo cena kusi. Ale chciałem zapytać forumowiczów, którzy na co dzień mieszkają w CA, czy w tym okresie warto tzn. 8 dni to mało na zwiedzenie i zobaczenie wszystkiego (większość parków pewnie zamknięta) ale jak wygląda sprawa z pogodą w Kalifornii ale też w Nevadzie (wielki Kanion itd.) ? Drugie pytanie czy może byliby chętni na wspólny wyjazd? Ja jechałbym z żoną więc fajnie jakby np. były jeszcze 2 osoby zainteresowane wspólnym wypadem wówczas taniej z autem itd. Bilety chciałbym kupić dziś wieczorem zanim zniknie promocja więc będę wdzięczny za pomoc i sugestie.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parki narodowe sa otwarte caly czas. Przewidywana pogode mozesz sprawdzic w necie, ale W kaliforni poludniowej jest nadal susza i moze byc zupelnie sucho i cieplo (na normy polskie.) Nie licz, ze nie bedzie turystow. Styczen to nadal winter break na wielu uczelniach a ze wzgledu na lagodna pogode, sporo amerykanow jedzie w te strony po Bozym Narodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...