Skocz do zawartości

Donald Trump a polityka imigracyjna. (Szczegolowy plan)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dragony napisał:

To przykre :( Widzisz, nie każdy jest takim jak Ty super specem i nie każdy ma zawód który pozwala na emigrację zawodową. Dlaczego odbierać ludziom jedyna możliwość emigracji, jaką jest DV? 

Juz o tym dyskutowalismy wiele razy - bo DV nie ma zadnego sensu. US jest "diverse enough", a losowe przyznawanie GC nie lezy w niczyim interesie (poza wylosowanymi). DV powinno byc zlikwidowane dawno temu i w najlepszym wypadku zastapione imigracja oparta na umiejetnosciach/wyksztalceniu. Chyba nikt co do tego nie ma watpliwosci...

Bez urazy (szczegolnie ze bedac dosc czestym paxem, FA bardzo cenie i wiem ze maja ciezka prace) ale korzysci z DV dla US i jej obywateli nie ma absolutnie zadnej. Czesc z tychze wylosowanych konczy na welfare / food stampach....

Mnie tez interesuje jak ostro Trump potraktuje nielegali i szczerze licze ze dotrzyma slowa. Sanctuary cities to jest jakis kompletny bullshit.

Tak swoja droga to jego widok w White House byl trudny do zniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, KaeR napisał:

Jesli wezma sie za employment-based to nie ma nawet cienia watpliwosci, ze DV znajdzie sie na liscie, jako ze jest zrodlem imigrantow, ktorzy o prace beda konkurowac raczej z wyborcami Donalda niz Hilary. Twoj plan ma slaby punkt: wyegzekwowanie wyjazdu z USA jak ktos sobie nie radzi. Ja rozumiem takie indywidualne przypadki jak Twoj, ale prawda jest taka, ze logiki w DV nie ma. 

Nie wiem skad sie bierze powtarzany na tym forum mit, ale to Clinton byla glownym wyborem tych biedniejszych.

lo2k9kpTURBXy8xYmUyMjQwNDEyN2E3MmEyYTA1ZDZhOTA4ZWU2ZTA2Mi5wbmeSlQLNAyAAw8OVAgDNAyDDw4GhMQI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dejmos napisał:

Nie wiem skad sie bierze powtarzany na tym forum mit, ale to Clinton byla glownym wyborem tych biedniejszych.

lo2k9kpTURBXy8xYmUyMjQwNDEyN2E3MmEyYTA1ZDZhOTA4ZWU2ZTA2Mi5wbmeSlQLNAyAAw8OVAgDNAyDDw4GhMQI

 
 
 

Nikt nie powiedzial, ze beda konkurowac z biedniejszymi. 

 

Jesli bym glosowal w swoim interesie (a prawa glosu nie mam), to bym glosowal na Trumpa (pomijajac fakt, ze nie mam pewnosci, ze to czlowiek, zdrowy na umysle). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KaeR napisał:

Nikt nie powiedzial, ze beda konkurowac z biedniejszymi. 

 

2 godziny temu, KaeR napisał:

... nie ma nawet cienia watpliwosci, ze DV znajdzie sie na liscie, jako ze jest zrodlem imigrantow, ktorzy o prace beda konkurowac raczej z wyborcami Donalda niz Hilary.

Osoby biorace udzial w DV to w duzej mierze obywatele krajow slabo rozwinietych, czesto z bardzo kiepskim angielskim.

Po przyjezdzie do USA laduja wlasnie w przedziale do $50k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ilon napisał:

Ja mysle bardziej o 48-49 :D Chodzilo mi bardziej o to, ze moj angielski jest troche lepszy niz kiepski, a do 50k jeszcze calkiem troche mi brakuje. :) 

W ubieglym roku mi sie nie udalo, w tym roku chyba juz dobije do piecdziesiatki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...