Skocz do zawartości

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, kzielu napisał:

Przypadkiem nie sluchaj idiotycznych rad powyzej zeby rzucic szkole w PL... Sam degree Ci niewiele da, ale bedziesz go mial. Tutaj bedzie kosztowal nieporownywalnie wiecej.

Czyli uważasz, że dobrze kończyć tutaj mgr inż. na AGH i dopiero wylecieć i tam uzupełniać do bachelora na Uniwersytecie czy nic nie robić i wozić się z papierami z Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kzielu napisał:

Przypadkiem nie sluchaj idiotycznych rad powyzej zeby rzucic szkole w PL... Sam degree Ci niewiele da, ale bedziesz go mial. Tutaj bedzie kosztowal nieporownywalnie wiecej.

Dołączam się do tej rady. Nikt mi polskiego papierka nie kazał nigdy chować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Labs92 napisał:

Czyli uważasz, że dobrze kończyć tutaj mgr inż. na AGH i dopiero wylecieć i tam uzupełniać do bachelora na Uniwersytecie czy nic nie robić i wozić się z papierami z Krakowa?

Tysiącom programistów sciaganych do USA zagraniczne papiery nie przeszkadzają. Oczywiście lepiej Twoim zdaniem lepiej przygodę w USA zacząć od kredytu za szkolke niedzielna. 

 

Tak na marginesie, tepego programowania można się nauczyć samemu. Rozwiązywanie problemów i przenoszenie tego na kod to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Labs92 napisał:

Czyli uważasz, że dobrze kończyć tutaj mgr inż. na AGH i dopiero wylecieć i tam uzupełniać do bachelora na Uniwersytecie czy nic nie robić i wozić się z papierami z Krakowa?

Pomieszkaj / popracuj troche w US zanim zaczniesz grac eksperta na forum doradzajac ludziom w podejmowaniu decyzji ktore moga zawazyc na ich karierze / dalszym zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, KaeR napisał:

Tysiącom programistów sciaganych do USA zagraniczne papiery nie przeszkadzają. Oczywiście lepiej Twoim zdaniem lepiej przygodę w USA zacząć od kredytu za szkolke niedzielna. 

 

Tak na marginesie, tepego programowania można się nauczyć samemu. Rozwiązywanie problemów i przenoszenie tego na kod to inna sprawa. 

Ja akurat programistą nie jestem, bardziej electric engineer i wiem, że bez uzupełnienia paru przedmiotów na US Uniwersytecie się nie obejdzie ze względu nawet na inne częstotliwości czy napięcia w gniazdkach, inne jednostki miary używane w US no i całkowicie inne schematy i oznaczenia elektryczne.

Moge mieć też szczęście i po prostu startować do egzaminu na prawo wykonywania zawodu po mgr tutaj w PL, co nie oznacza wcale mniej nauki.

Ja głownie celuje w Lighting designer, bardzo podoba mi się projektowanie oświetlenia w budynkach i na różne sceny koncertowe/eventy, a tego jak wiemy w US na pewno nie brakuje, a i $ bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labs92, powiedz mi jakie to certyfikaty z IT mozna dostac w Ameryce, ktorych nie mozna dostac w PL? Ja jestem troche w temacie bo w profesjonalnym IT w Polsce mam juz ponad 8 lat stazu, troche certyfikatow zrobilem, studia tez w PL i jak teraz zaczalem szukac pracy to w ofertach widze te same certyfikaty ktore juz posiadam. Jesli mam Ci Marcinie dac rade, to koncz studia w PL (tylko inzyniera, jak jestes dobry to magister do niczego nie bedzie Ci potrzebny). AGH pod wzgledem informatyki jest jedna z najlepszych uczelni w tej czesci Europy i na spokojnie jedz potem z fachem w reku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Labs92 napisał:

Ja głownie celuje w Lighting designer, bardzo podoba mi się projektowanie oświetlenia w budynkach i na różne sceny koncertowe/eventy, a tego jak wiemy w US na pewno nie brakuje, a i $ bardzo dobre :)

 

A do tego potrzeba wyzszego wyksztalcenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...