Skocz do zawartości

nie dostałem wizy turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Roelka napisał:

Zawsze mnie ciekawi ile czasu ludzie oszczedzaja piszac takie skroty, :P

Chlopie, masz 23 lata a styl pisania jak gimnazjalista... Az sie we mnie grammar nazi obudzil.

 

Zaproszenie od cioci  nie ma absolutnie zadnego znaczenia.  Prawdopodobnie nie ma sensu probowac znowu. Chyba, ze tak za rok.

Pisałem na telefonie i poza tym byłem zdenerwowany ponieważ czuję się trochę oszukany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, sly6 napisał:

i żaden papier nie pokaże ze wrócisz. Ty sam musisz to pokazać w czasie rozmowy.

na granicy tez masz rozmowę kto wjedzie a kto nie. Pamiętaj o tym. Sama wklejka upoważnia Cię aby postawić nogę na granicy.

Wiesz podałem prawdziwe informacje nie klamalem i to trochę boli :( czułem od razu że ta osoba nie  chcę dac mi wizy ale tak bywa trzeba żyć dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RobertNYc napisał:

Poczekaj trochę, to może nie będziesz potrzebował starać sie o promesę wizy do USA. D. Trump obiecywał ze zniesie wizy dla Polaków jak wygra wybory. 

Trump to by pewnie najchetniej zniosl wszystkie wizy... I zakazal przylatywac komukolwiek do USA. :P

Op - Jak Trump obejmie prezydenture, to o wizy bedzie pewnie jeszcze trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roelka napisał:

Trump to by pewnie najchetniej zniosl wszystkie wizy... I zakazal przylatywac komukolwiek do USA. :P

Op - Jak Trump obejmie prezydenture, to o wizy bedzie pewnie jeszcze trudniej.

Tak, wiem. To tylko kiełbasa wyborcza. Chciałem tylko chłopaka trochè pocieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roelka napisał:

Trump to by pewnie najchetniej zniosl wszystkie wizy... I zakazal przylatywac komukolwiek do USA. :P

Op - Jak Trump obejmie prezydenture, to o wizy bedzie pewnie jeszcze trudniej.

Obietnice wyborcze często nie mają później pokrycia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...