Skocz do zawartości

UK do USA


Paula Soron

Rekomendowane odpowiedzi

Hejkaaaa

hmmm nie wiem od czego zaczac .... no wiec mam 19latt a od 8 lat mieszkam w UK  ale ostatnio doszlam do wniosku ze chcialabym sprobowac czego nowego wiec postanawiam wyprowadzic sie do USA  ... ( z rodzicami nie mieszkam od 16 roku zycia nie mam z nimi kontaktu wiec tak jak widzicie nic mnie tu nie trzyma) 

czy moze ktos juz z was tam mieszka ?? Albo przeprowadzal sie w ostatnim czasie i moglby mi dac jakies porady od czego zaczac i ogl ..... byla bym wzieczna 

 

dziekujeeeee kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelabym od wizy. Takie cos bez czego nie wpuszcza cie nawet na samolot do Stanow.

Jak masz 19 lat to na staly, legalny pobyt nie masz co liczyc. Chyba, ze wygrasz w loterii. Jesli sie kwalifikujesz.

 

Prooooszzeee!

(Co to jest ostatnio z doroslymi ludzmi piszacymi posty na poziomie podstawowki. o.O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paula Soron napisał:

Hejkaaaa

hmmm nie wiem od czego zaczac .... no wiec mam 19latt a od 8 lat mieszkam w UK  ale ostatnio doszlam do wniosku ze chcialabym sprobowac czego nowego wiec postanawiam wyprowadzic sie do USA  ... ( z rodzicami nie mieszkam od 16 roku zycia nie mam z nimi kontaktu wiec tak jak widzicie nic mnie tu nie trzyma) 

czy moze ktos juz z was tam mieszka ?? Albo przeprowadzal sie w ostatnim czasie i moglby mi dac jakies porady od czego zaczac i ogl ..... byla bym wzieczna 

 

dziekujeeeee kochani

Najlepiej zaczac od jakiegos minimalnego researchu z ktorego sie dowiesz jakie warunki trzeba spelnic zeby sie "wyprowadzic do USA" i dlaczego ich nie spelniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Paula Soron napisał:

Hejkaaaa

hmmm nie wiem od czego zaczac .... no wiec mam 19latt a od 8 lat mieszkam w UK  ale ostatnio doszlam do wniosku ze chcialabym sprobowac czego nowego wiec postanawiam wyprowadzic sie do USA  ... ( z rodzicami nie mieszkam od 16 roku zycia nie mam z nimi kontaktu wiec tak jak widzicie nic mnie tu nie trzyma) 

czy moze ktos juz z was tam mieszka ?? Albo przeprowadzal sie w ostatnim czasie i moglby mi dac jakies porady od czego zaczac i ogl ..... byla bym wzieczna 

 

dziekujeeeee kochani

Szukaj chłopaka z obywatelstwem USA, dostajesz wtedy Wizę Narzeczeńską K1. Jest to w twoim przypadku najszybsza i chyba jedyna droga do GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RobertNYc napisał:

Szukaj chłopaka z obywatelstwem USA, dostajesz wtedy Wizę Narzeczeńską K1. Jest to w twoim przypadku najszybsza i chyba jedyna droga do GC.

A ile na tym mozna zarobic? Moze niepohamowana chec zysku zmobilizuje mnie wreszcie do zrobienia obywatelstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...