Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RobertNYc napisał:

To co mówisz jest bez sensu. Bo maksymalny ban to jest na 10 lat. Ale tylko w przypadku jak sie przesiedzi wizę na ponad rok.

W jej przypadku jest duża szansa ze gdy wyjedzie do USA np za rok-to zostanie wpuszczona.

Robert - w odroznieniu od Lx13 - zupelnie nie wiesz o czym mowisz. Po pierwsze to za rok nigdzie nie wjedzie bo nie ma wizy. Po drugie to jej nie dostanie - nawet formalnie nie majac bana majac taka historie wizy beda jej regularnie odmawiane. Turystyczne oczywiscie.

Natomiast lifetime ban jest, i lista przewinien do niego sie kwalifikujaca nie jest wcale taka krotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Lx13 napisał:

Typowe. Oszukałas i ukarano cie za to. O wizie do USA mozesz zapomnieć, podejrzewam ze na całe życie.

Co do tego wpisu i niektórych innych...

Wiza oczywiście została anulowana i Anna Maria w praktyce szans na wjazd do USA na wizie turystycznej juz nie ma... Chciałbym jednak delikatnie przypomniec, ze nie było to tematem jej posta. Ani się tu kolezanka broni, ani tłumaczy, ani prosi o radę jak do USA ponownie wjechac. Zapytała jedynie o sytuację z biletem (co było bardzo dobrym i ciekawym pytaniem), udzieliliśmy odpowiedzi, zasugerwałem ze jeśli chce niech opowie jakie miała doświadczenia, opowiedziała. I opowiedziała to zresztą bez jakiegoś wielkiego skarzenia się na "okrutny" los.

Jest to stricte "techniczny" post i wydaje mi się, ze osobiste sądy i Sanhedryn Forum jest tu w tym przypadku zbędny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potraktowanie mojego posta nie jako osobistej wycieczki pod adresem Anny Marii a przestrogę dla tych co maja w planach rożne kombinacje. Często pada pytanie: Jak sie starałem o wize to mowilem jedno a zrobiłem drugie, co bedzie? lub wjeżdzając deklarowałem to a zrobiłem tamto, co bedzie? 

Co bedzie? Z dużym prawdopodobieństwem właśnie to, a z nastaniem "nowej" administracji, byc moze i gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...