Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Roelka napisał:

...Ale wiesz, ze system bezwizowy tez piekny nie jest? I ze trzeba placic, kwalifikowac sie i mozna tylko wyjezdzac na 90 dni max? Poza tym lol, nie zniosa wiz.

  VWP ma swoje zalety ale tez i wady. To fakt. A co do zniesienia wiz-wierz mi: prędzej czy pozniej to nastąpi.Pytanie tylko kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minut temu, RobertNYc napisał:

  VWP ma swoje zalety ale tez i wady. To fakt. A co do zniesienia wiz-wierz mi: prędzej czy pozniej to nastąpi.Pytanie tylko kiedy?

Jak zniosą "WIZY" dla Polaków podkreślam "WIZY" dla Polaków to kaktus Mi na ręce wyrośnie.

Wszyscy maja "WIZY" i Niemcy i Francuzi i Anglicy. Znieść mogą tylko jedynie potrzebę starania się o "Promesę" i jak jej nie będzie to dopiero będzie larum tak jak w przypadku Kanady.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kaskader napisał:

Jak zniosą "WIZY" dla Polaków podkreślam "WIZY" dla Polaków to kaktus Mi na ręce wyrośnie.

Wszyscy maja "WIZY" i Niemcy i Francuzi i Anglicy. Znieść mogą tylko jedynie potrzebę starania się o "Promesę" i jak jej nie będzie to dopiero będzie larum tak jak w przypadku Kanady.  

Czepiasz sie zwykłej semantyki. Mówiąc wizy miałem na myśli promesę wizy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RobertNYc napisał:

Czepiasz sie zwykłej semantyki. Mówiąc wizy miałem na myśli promesę wizy.

 

I co da zniesienie "Promesy" ? To że będzie można wsiąść na pokład samolotu i wylądować na amerykańskiej ziemi a i tak się okaże że ludzie będą zawracani tylko nie z Ambasady tylko z lotniska i to dopiero będzie lament że bilet kupili za 3500 zł a tu ich zawrócono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kaskader napisał:

I co da zniesienie "Promesy" ? To że będzie można wsiąść na pokład samolotu i wylądować na amerykańskiej ziemi a i tak się okaże że ludzie będą zawracani tylko nie z Ambasady tylko z lotniska i to dopiero będzie lament że bilet kupili za 3500 zł a tu ich zawrócono

Otrzymanie promesy tez nie gwarantuje wjazdu. Rownież zdarzają sie  

przypadki ze ludzie są odsyłani do PL następnym samolotem. I jest to dla takiego delikwenta dużo bardziej dotkliwe przeżycie. Bo jak to? W ambasdzie USA dostał oficjalne błogosławieństwo na podróż, a tu mało przyjemna niespodzianka na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RobertNYc napisał:

Otrzymanie promesy tez nie gwarantuje wjazdu. Rownież zdarzają sie  

przypadki ze ludzie są odsyłani do PL następnym samolotem. I jest to dla takiego delikwenta dużo bardziej dotkliwe przeżycie. Bo jak to? W ambasdzie USA dostał oficjalne błogosławieństwo na podróż, a tu mało przyjemna niespodzianka na lotnisku.

Widzę że nie rozumiesz. Poczekamy co będzie. Kto ma być jako turysta to będzie czy będą promesy czy tylko same wizy. Okaże się jak to My Polacy będziemy narzekać jeszcze bardziej jak zniosą promesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

RobertNYc bredzi. Albo zwyczajnie trolluje. Nie ma pojecia co i jak, ale pisze bo nie ma niczego lepszego do roboty.

Złośliwym trollem to bez wątpienia jesteś  ty. Bo te twoje posty jak ten choćby powyżej-nic nie wnoszą i są kompletnie bezwartosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...