Skocz do zawartości

Polskie prezenty dla Amerykanów


rwl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Za ponad dwa tygodnie lecę do Stanów w odwiedziny. Będę mieszkał u dziewczyny i nie za bardzo chciałbym przylecieć z pustymi rękoma. Chodzi mi bardziej o jej rodziców, dla niej prezent już mam. Czy macie jakieś pomysły co mógłbym im przywieźć z Polski? Jakieś typowe rzeczy dla naszego kraju. Tylko nie wódka, z tym to mi raczej nie wypada ;) Wiem, że jej ojciec lubi gotować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, obrus to sliczny prezent ale tez dobrze jest wiedziec rozmiar stolu.

Ja sprezentowalam cos takiego -- owocarka ze szkla z srebrem i bursztynem -- w srodku byly dobre polskie czekoladki i cukierki. Prezent byl wielkim hitem

http://www.upominek24.pl/index.php?k=4&pk=32&s=1&p=2115&b=1

Teraz kupuje 8 kieliszkow tej samej firmy jako prezent slubny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były popularne twardookładkowe albumy, na przykład takie z górami czy krajobrazami z róznych stron Polski. Teraz wszystko komputerowe i dostępne od ręki zatem moze to nie byc najlepszy pomysł, ale jeśli rodzice starej daty to moze im się podobac. Postawic na półkę czy coś.

Generalnie zasada z prezentami jest taka sama jak z CV - muszą byc podpasowane pod odbiorcę, zatem kluczem jest dobre rozpoznanie odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, katlia napisał:

Faktycznie, obrus to sliczny prezent ale tez dobrze jest wiedziec rozmiar stolu.

Ja sprezentowalam cos takiego -- owocarka ze szkla z srebrem i bursztynem -- w srodku byly dobre polskie czekoladki i cukierki. Prezent byl wielkim hitem

http://www.upominek24.pl/index.php?k=4&pk=32&s=1&p=2115&b=1

Teraz kupuje 8 kieliszkow tej samej firmy jako prezent slubny.

 
 

 

Przysylaja czy to w walizce jezdzi? Jak w walizce, to jak to wytrzymuje podroz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...