Skocz do zawartości

Telefon kupiony w USA, czy będzie działał w Polsce?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

 Tu masz liste czestotliwosci. Wiele tel. jest produkowanych na konkretny rynek i 4G(LTE) nie bedzie dzialalo i wgranie nowego softu nic nie pomoze tak jak sugeruje cee  bo to sa ograniczenia sprzetowe, a nie programowe. Musisz sprawdzic konkretny model, ale nie wedlug nazwy handlowej, ale producenta. Tu masz link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że będę starał się kupić telefon Xiaomi mi5. Jednak co do częstotliwości to nie znalazłem nic co mogłoby mi pomóc. Dowiedziałem się jedynie że ten telefon nawet nie za bardzo współpracuje ze wszystkimi amerykańskimi dostawcami. Napisałem do supportu Xiaomi. Może oni mi pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi 5 to bardzo dobry telefon, sam na niego chciałem zapolować. Niestety w USA nie działa w nim 4G/LTE (na 100% niekompatybilny z amerykańskim T-Mobile, pamiętam jak sprawdzałem), wiięc dla mnie odpadł.

Ale w Polsce powinien się sprawdzić, sprawdź tylko co używa Twój operator zanim się zdecydujesz. Trzech moich znajomych w Polsce go ma (w tym dwóch nie-laików) i wszyscy chwalą. Upewnij się też czy na pewno opłaca się kupować przez USA i jak z gwarancją. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RobertNYc napisał:

Ja bym ci radził kupić Apple iPhone SE. W granicach $350 możesz kupić nowy, zafoliowany bez SIMlocka 16 GB, a do tego z gwarancją i pełnym servisem w PL. Dużo lepsza jakość i parametry od tego Xiaomi mi5 czy jak mu tam.

Nie jestem zwolennikiem marki Apple oraz samego iOS.

Godzinę temu, Ivortm napisał:

Xiaomi Mi 5 to bardzo dobry telefon, sam na niego chciałem zapolować. Niestety w USA nie działa w nim 4G/LTE (na 100% niekompatybilny z amerykańskim T-Mobile, pamiętam jak sprawdzałem), wiięc dla mnie odpadł.

Ale w Polsce powinien się sprawdzić, sprawdź tylko co używa Twój operator zanim się zdecydujesz. Trzech moich znajomych w Polsce go ma (w tym dwóch nie-laików) i wszyscy chwalą. Upewnij się też czy na pewno opłaca się kupować przez USA i jak z gwarancją. ;)

Też własnie wiem że to dobry telefon, ale myślałem że kosztuje on w granicach 700$. Dopiero mój znajomy uświadomił mnie że ten telefon jest dużo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moij stary, dwuletni, dzialajacy Samsung 3 zawiozlem do Polski zeby dac jakiemus dziecku ktorego nie stac na zakup. Okazalo sie ze nie bedzie dzialac, jedynie mozna na nim korzystac z internetu. Dzwonic, tekstowac - nie. Przerozni fachowcy probowali i stwierdzili zgodnie ze nie bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Moij stary, dwuletni, dzialajacy Samsung 3 zawiozlem do Polski zeby dac jakiemus dziecku ktorego nie stac na zakup. Okazalo sie ze nie bedzie dzialac, jedynie mozna na nim korzystac z internetu. Dzwonic, tekstowac - nie. Przerozni fachowcy probowali i stwierdzili zgodnie ze nie bedzie dzialac.

Bo kupiłeś tel z SIMlockem na jakaś amerykańską sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...